W ING przelewy z kart kredytowych oraz płatności e-faktur
Możliwość dokonywania przelewów z kart kredytowych oraz opłacania rachunków i faktur elektronicznych to nowe funkcjonalności udostępnione klientom ING za pośrednictwem bankowości internetowej ING BankOnLine.

ING Bank Śląski udostępnił możliwość dokonywania przelewów w ciężar karty kredytowej za pośrednictwem bankowości internetowej ING BankOnLine. Nowa funkcjonalność pozwala na dokonywanie przelewów z karty w celu uregulowania dowolnych płatności (z wyjątkiem przelewów zagranicznych, do ZUS oraz US), jak również przelewania środków na własne konto celem wykorzystania udzielonego kredytu – wyjaśnia Piotr Kochanowski, dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej ING Banku.

Od transakcji przelewów z kart kredytowych naliczane są odsetki w sposób analogiczny jak w przypadku transakcji wypłaty gotówki z bankomatu. W ramach promocji do końca 2010 r. Bank nie będzie pobierał opłaty z tytułu przelewu.

Możliwość opłacania e-faktur w ramach usługi BILIX to kolejna funkcjonalność udostępniona za pośrednictwem ING BankOnLine. BILIX to wygodna i szybka forma regulowania płatności drogą elektroniczną oferowana przez Bank we współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową. Korzystający z niej klienci otrzymują rachunki wyłącznie w postaci elektronicznej, które następnie mogą monitorować i regulować przez system bankowości internetowej ING BankOnLine. Tego typu usługa jest na świecie określana jako EBPP (Electronic Bill Presentment and Payment - elektroniczna prezentacja i płatność rachunków). W Polsce wdrożyły ją już PGE Zakład Energetyczny Warszawa, telewizja nowej generacji „n” oraz LINK4. Usługa BILIX jest obecnie w fazie pilotażu, w którym biorą udział wybrani klienci Banku. Po jego zakończeniu zostanie ona udostępniona wszystkim użytkownikom ING BankOnLine.

źródło: ING Bank Śląskiprzelewy,

przelewy, przelewiki

---
stopka autorska – darmowy kurs zarabiania przez internet
http://www.jak-zarobic-przez-internet.interkursy.pl/
---

lekturnik, czw., 03/15/2012 - 16:43
.

spoko porównanie, dzięki

---
stopka autorska – darmowy kurs zarabiania przez internet
http://www.jak-zarobic-przez-internet.interkursy.pl/
---

lekturnik, czw., 03/15/2012 - 16:43