Lokata Indeks na Zysk Banku Pekao SA - NASDAQ 100
W Banku Pekao SA rozpoczęła się subskrypcja lokaty strukturyzowanej Indeks na Zysk - „NASDAQ 100". Lokata oferowana jest klientom Private Banking Banku Pekao SA.

Lokata strukturyzowana oparta jest na indeksie stu największych pod względem kapitalizacji, niefinansowych spółek notowanych na The Nasdaq Stock Market. Zysk z produktu zależał będzie od zmian wartości indeksu w okresie inwestycji.

Subskrypcja lokaty strukturyzowanej Indeks na Zysk „NASDAQ 100" w Banku Pekao SA potrwa do 25 września 2009 r. Jest to lokata w złotych polskich, a minimalna kwota inwestycji to 50.000 tys. zł. Okres inwestycji wynosi 12 miesięcy.

Lokata strukturyzowana to „produkt na miarę obecnych czasów", gdyż dzięki 100 proc. gwarancji ochrony kapitału oferujemy klientom tak cenne dziś poczucie bezpieczeństwa. W ostatnim okresie rynki finansowe charakteryzuje duża zmienność, to, wraz z poczuciem niepewności co do przyszłej kondycji światowej gospodarki i kształtowania się cen akcji sprawia, że inwestorzy stają się zdecydowanie bardziej konserwatywni i ostrożni niż w ubiegłych latach - mówi Sebastian Rheindorf - Zaorski, Dyrektor Pionu Bankowości Prywatnej Banku Pekao SA. Od dłuższego czasu obserwujemy zainteresowanie Klientów produktami, które z jednej strony dają szansę na ponadprzeciętne zyski, ale jednocześnie zapewniają Klientowi ochronę środków.

Lokata strukturyzowana Indeks na Zysk „NASDAQ 100" to produkt dla klientów, którzy chcą korzystać z możliwości osiągnięcia ponadprzeciętnych zysków, a jednocześnie cenią sobie bezpieczeństwo zainwestowanych środków. Jest to produkt strukturyzowany łączący w sobie zarówno cechy standardowej lokaty bankowej jak i inwestycji na rynku kapitałowym zapewniający 100% ochronę kapitału na dzień zakończenia inwestycji.

W 2009 r. Private Banking Banku Pekao SA przeprowadził subskrypcję siedmiu produktów strukturyzowanych Indeks na Zysk.

Dodatkowe informacje dla klientów, dostępne są u Doradców Private Banking.

źródło: Bank Pekao SA.

szkoda, że ta strona sie nie rozwija...

---
stopka autorska – darmowy kurs zarabiania przez internet
http://www.jak-zarobic-przez-internet.interkursy.pl/
---

lekturnik, czw., 03/15/2012 - 16:45