Zmiany w mPLANIE hipotecznym w mBanku
W dniu 17 października br. mBank zmienił wysokość oprocentowania kredytów hipotecznych, konsolidacyjnych i pożyczek hipotecznych. mBank umożliwia kredytowanie do 100% wartości nieruchomości.

W związku ze zmianami na rynku kredytów hipotecznych w Polsce, mBank podjął decyzję o podniesieniu oprocentowania udzielanych kredytów. Zmiany dotyczą wszystkich nowych kredytów.

Klienci, którzy otrzymali już pozytywną decyzję kredytową, uzyskają kredyt na warunkach obowiązujących w dniu jej wydania.

Maksymalna kwota, na jaką Klienci mogą zaciągnąć kredyt, wynosi obecnie 100% wartości nieruchomości. mBank udziela nadal kredytów indeksowanych kursem CHF.

Aktualne stawki oprocentowania znajdują się w serwisie mBanku.

Kredyt hipoteczny udzielany w złotówkach w mBanku to innowacyjny produkt, wykorzystujący mechanizm bilansujący. Bilansowanie pozwala na obniżanie oprocentowania kredytu nawet o kilka punktów procentowych, przy wpływach na rachunek bieżący eKONTO. Każda złotówka, która jest zdeponowana na rachunku bieżącym obniża kwotę kredytu, tym samym obniża jego koszt.

Ponadto mBank oferuje kredyt hipoteczny bez mechanizmu bilansującego denominowany w CHF, USD lub EUR. Niezależnie od waluty kredytu, mBank nie pobiera żadnych opłat za rozpatrzenie wniosku, przewalutowanie i wcześniejszą spłatę. Maksymalny okres spłaty wynosi obecnie 45 lat.

mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm; dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody. mBanku zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.Tags: