Zmiany kadrowe w MultiBanku
Od 1 października 2007 Jarosław Mastalerz, Członek Zarządu BRE Banku SA, odpowiedzialny za pion bankowości detalicznej, będzie tymczasowo pełnił również obowiązki Dyrektora Banku ds. MultiBanku, a Cezary Kocik z dniem 15 października obejmie stanowisko Dyrektora Departamentu Marketingu i Sprzedaży Bankowości Detalicznej.

- Piotr Kociołek, dotychczasowy Dyrektor Banku ds. MultiBanku i Dyrektor Departamentu Marketingu i Sprzedaży Bankowości Detalicznej, postanowił powrócić do pracy w branży konsultingowej – mówi Jarosław Mastalerz, Członek Zarządu BRE Banku SA – Serdecznie dziękujemy Piotrowi za owocny czas spędzony w BRE Banku życząc mu jednocześnie kolejnych sukcesów w dalszej pracy zawodowej – dodaje

Informacje dodatkowe:

Cezary Kocik ukończył studia na kierunku Finanse i Bankowość na Uniwersytecie Łódzkim. Pracę w sektorze finansowym rozpoczął w 1994 roku w Powszechnym Banku Gospodarczym, a następnie przez 4 lata nadzorował pracę w V Oddziale Pekao S.A. w Łodzi. Przed podjęciem pracy w BRE Banku zajmował się między innymi rynkiem kapitałowym oraz sprzedażą produktów bankowych osobom fizycznym i SME. Z Grupą BRE Banku związał się w 2004 roku. Przez ostatnie trzy lata kierował pracą Departamentu Kredytów Detalicznych w BRE Banku.Tags: