Zmiana oprocentowania kredytów hipotecznych i promocja „Powrót Franka”
mBank zmienił oprocentowanie kredytów hipotecznych. W ramach promocji proponuje kredyty we frankach szwajcarskich do 100% wartości nieruchomości oraz konkurencyjne oprocentowanie kredytów i pożyczek we wszystkich dostępnych walutach.

W związku z sytuacją na rynku kredytów hipotecznych, 5 stycznia br. mBank podjął decyzję o zmianie oprocentowanie kredytów i pożyczek hipotecznych. Jednak w ramach promocji „Powrót Franka", trwającej również od 5 stycznia br., można skorzystać z ich konkurencyjnego oprocentowania. Oferta dotyczy kredytów oraz pożyczek udzielanych w PLN lub waloryzowanych kursem waluty CHF; GBP; EUR; USD. Aktualne stawki oprocentowania znajdują się w serwisie mBanku.

„Powrót Franka" umożliwia Klientom również uzyskanie kredytu do 100% wartości nieruchomości w CHF.

W ramach nowej oferty mBank przygotował specjalne warunki dla Klientów, którzy są z nim związani, jak i dla osób, które zadeklarują szerszą współpracę.

Aby skorzystać z promocji, wniosek o kredyt hipoteczny należy złożyć w czasie jej trwania, w jednym z punktów sprzedaży mBanku - Centrum Finansowym, mKiosku lub mKiosku Partnerskim.

Kredyt hipoteczny w mBanku przyznawany jest w PLN, CHF, GBP, USD i EUR na okres nawet do 45 lat. mPLAN może być przeznaczony również na refinansowanie i konsolidację kredytów zaciągniętych w innych bankach. mBank umożliwia kredytowanie do 100% wartości nieruchomości, w ramach promocji również we franku szwajcarskim.

Kredyt hipoteczny udzielany w złotówkach w mBanku to innowacyjny produkt, wykorzystujący mechanizm bilansujący. Bilansowanie pozwala na obniżanie oprocentowania kredytu nawet o kilka punktów procentowych, przy wpływach na rachunek bieżący eKONTO. Każda złotówka, która jest zdeponowana na rachunku bieżącym, obniża kwotę kredytu, tym samym obniża jego koszt. Kredyty hipoteczne udzielane w walutach obcych nie posiadają mechanizmu bilansującego.

mPLAN hipoteczny mBanku to atrakcyjna oferta, którą charakteryzuje:

* mechanizm bilansujący,
* brak ukrytych opłat i prowizji - np. za wcześniejszą spłatę, czy przewalutowanie kredytu,
* wygoda - informacje o kredycie dostępne są przez Internet i telefon.Tags: