www.orange.mbank.pl zaprasza!
Klienci sieci Orange mogą wnioskować o kartę kredytową Visa Orange mBank, przyznawaną na podstawie relacji z operatorem.

Na stronie serwisu www.orange.mbank.pl Klienci indywidualni sieci Orange, korzystający z oferty abonamentowej oraz MIX, mogą składać wniosek o kartę kredytową Visa Orange mBank. Jest to kolejny etap projektu partnerskiego wirtualnego banku i operatora sieci komórkowej. W pierwszym etapie sprzedaż karty prowadzona była na zasadzie wysyłki spersonalizowanej oferty z indywidualnie wyliczonym limitem do wybranych Uczestników programu Profit.

Do tej pory z karty Visa Orange mBank skorzystało już blisko 11 tys. osób.

Visa Orange mBank jest pierwszą na naszym rynku kartą, którą można zdobyć przy minimum formalności, dzięki procesowi oceny kredytowej dokonywanemu na podstawie wysokości rachunków w sieci Orange i regularnym ich opłacaniu. Bank nie weryfikuje zdolności kredytowej - jedynym kryterium jest relacja z operatorem.

Aby skorzystać z uproszczonego procesu wystarczy być Klientem Orange minimum 6 miesięcy i wydawać miesięcznie przynajmniej 75 zł za telefon w Orange, regularnie opłacając rachunki.

Użytkownicy sieci Orange zainteresowani otrzymaniem karty Visa Orange mBank, którzy nie uczestniczą jeszcze w programie Profit, staną się automatycznie jego członkami - bez spełniania wymogów, obowiązujących standardowo. Wszystkie transakcje dokonywane przy użyciu karty premiowane są punktami Profit. Już za samo posiadanie karty Klient otrzymuje 750 pkt. (po 250 pkt. za każdy rok użytkowania karty, karta wydawana jest na 3 lata). Dodatkowo każde 10 zł wydane przy użyciu karty Visa Orange mBank premiowane są punktami Profit. W okresie promocji 2 pkt za wydane 10 zł, poza promocją 1 pkt. Punkty te mogą być wymieniane na minuty, smsy i usługi Orange, lub na gadżety i usługi partnerów programu.

Dodatkowo kartę można otrzymać za 0 zł - wystarczy, że Klient w okresie miesiąca dokona przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą Visa Orange mBank zostanie mu zwrócona opłata za wydanie. Standardowy koszt wydania karty wynosi 50 zł.

Karta Visa Orange mBank spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem użytkowników sieci Orange. Tym bardziej cieszymy się, iż już teraz będą mogli oni samodzielnie wnioskować o jej wydanie za pośrednictwem stron www. Naszym założeniem jest zapewnienie posiadaczom karty wciąż nowych, ciekawych promocji - dlatego po zakończeniu akcji, w ramach której za każde wydane 10 zł, Klient otrzymuje 2 pkt Profit, przygotujemy kolejną miłą niespodziankę związaną z programem - mówi Joanna Chlebna, Lider Linii Biznesowej Karty Kredytowe mBanku. Chcemy, żeby karta była atrakcyjna i dostępna dla szerokiego grona abonentów Orange. Dlatego jeszcze w czerwcu br. o kartę na uproszczonych zasadach będą mogli wnioskować Klienci prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą. Jednocześnie będziemy obserwować jakość portfela oraz procent akceptowanych wniosków, aby w przyszłości podjąć być może decyzję o obniżeniu dolnej granicy wymaganej wysokości rachunków telefonicznych - dodaje.

Podstawowe cechy karty Visa Orange mBank:
- nieoprocentowany kredyt do 54 dni (grace period - 24 dni)
- oprocentowanie kredytu 21 %
- limit kredytu od 1 200 do 10 000 zł
- stały dostęp do informacji o karcie w systemie transakcyjnym mBanku
- bezpłatne wyciągi elektroniczne
- karta międzynarodowa, transakcje zagraniczne rozliczane w euro - bardzo korzystne podczas wyjazdów do krajów strefy euro
- wypukła karta do transakcji bezgotówkowych - można nią płacić we wszystkich punktach oznaczonych logo VISA
- umożliwia wypłatę gotówki we wszystkich bankomatach w kraju i za granicą oznaczonych logo VISA
- umożliwia dokonywanie bezpiecznych zakupów internetowych, telefonicznych i korespondencyjnych
- wyposażona w bezpłatne ubezpieczenie: Pakiet Bezpieczna Visa, oferowane przez mBank i AIG Polska
- opcjonalny Pakiet Gwarancja Spłaty Zadłużenia, czyli ubezpieczenie na wypadek śmierci i niezdolności do pracy.

mBank od przeszło 6 lat nieprzerwanie zmienia świat finansów osobistych jako innowator w dziedzinie rozwiązań bankowości internetowej i mobilnej. Wprowadzenie na rynek unikalnej karty Visa Orange mBank to efekt strategii opartej na dostarczaniu Klientom nowoczesnych, prostych i wygodnych usług finansowych.

Z oferty kart kredytowych w mBanku skorzystało już ponad 116 tys. osób. Dostosowując się do potrzeb swoich Klientów, mBank proponuje im gamę kart, zarówno podstawowych, z elastycznym doborem oprocentowania i ceny, jak i kart partnerskich, gwarantujących wartości dodane. Opis pełnej oferty dostępny jest w serwisie.Tags: