VII mBank eXtreme zaprasza!
Dnia 14 i 15 września br. mBank już po raz siódmy zaprasza do Sielpi na mBank eXtreme - czyli weekend pełen sportowej rywalizacji i dobrej zabawy.

Jak co roku, mBank eXtreme, rozpocznie się piątkowym wieczorem wysokogórskim z Piotrem Pustelnikiem - znanym himalaistą i podróżnikiem.

W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, chętni do wzięcia udziału w zawodach mają do wyboru bieg terenowy, wyścig rowerowy oraz chód.

Organizatorzy zapraszają do startu w indywidualnym lub zespołowym biegu terenowym na 30, 45 i 105 km, wyścigu rowerowym na dystansie 85 i 200km oraz chodzie na 12,5, 25 i 50 km. Chętni do wzięcia udziału w tegorocznym mBank eXtreme mogą zgłosić się poprzez formularz umieszczony na stronie internetowej mBanku.

Po raz pierwszy dla osób towarzyszących zawodnikom przygotowany został Turniej Rodzinny. mBank eXtreme zakończy tradycyjnie już wielki mPiknik z ogniskiem i muzyką na żywo, podczas którego zostaną rozdane medale. Nie zabraknie również piwa, bigosu, przepysznej grochówki oraz dobrej zabawy.

Podczas VI mBank eXtreme, wystartowało ok. 750 osób. W tegorocznej edycji organizatorzy spodziewają się równie licznego zainteresowania imprezą.

mBank eXtreme to wydarzenie o wyjątkowej atmosferze, podczas którego można poznać się i współzawodniczyć z zespołem pierwszego internetowego banku w Polsce, posłuchać opowieści Piotra Pustelnika i aktywnie spędzić wolny czas. O wyjątkowości tej imprezy decyduje także niepowtarzalny klimat Sielpi - kurortu z lat 70-tych - położonego nad Jeziorem Sielpeckim. Organizatorami mBankowej imprezy są: R.I.S.K oraz Klub Turystyki Aktywnej PTTK ‘Pasat'.Tags: