Ubezpieczenia komunikacyjne Liberty Direct w ING
ING Bank Śląski wprowadził do swojej oferty ubezpieczenia komunikacyjne firmy Liberty Direct. Nowy produkt jest dostępny poprzez system bankowości internetowej lub telefon.

- „Ubezpieczenia komunikacyjne to produkt, którego nie było dotychczas w ofercie naszego banku. Grupa ING specjalizuje się bowiem w ubezpieczeniach na życie. Teraz zdecydowaliśmy się na rozbudowanie oferty i dzięki współpracy z Liberty Direct rozszerzyliśmy ją o ubezpieczenia komunikacyjne. Tak jak my, oferuje ona nowoczesne i konkurencyjne cenowo produkty finansowe przez internet” - powiedział Michel Zuidgeest, manager ING Banku Śląskiego odpowiedzialny za wdrożenie w ubezpieczeń Liberty Direct.

- „Dzięki współpracy z ING Bankiem Śląskim możemy bezpośrednio dotrzeć z naszą ofertą do szerokiej grupy osób. Klientom banku oferujemy pakiety OC + Mini Assistance + Zielona Karta, OC + AC oraz OC + AC Premium. Ponadto, każdy ma również możliwość dokupienia ubezpieczenia Premium Assistance oraz NNW. Współpraca z ING jest dla nas kolejnym krokiem, który pozwoli na umocnienie naszej pozycji w czołówce firm ubezpieczeniowych działających w systemie direct w Polsce” – powiedział Rafał Karski, dyrektor marketingu Liberty Direct w Polsce.

Chcąc skorzystać z oferty ubezpieczeniowej, wystarczy wejść na stronę internetową Banku, kliknąć w link Liberty Direct i wybrać odpowiednią opcję ubezpieczenia. Można je również kupić dzwoniąc na specjalny numer telefonu dla klientów ING Banku – (22) 589 92 92. Opłaty za nowo zakupiony produkt można dokonać jednorazowo lub w ratach - co pół roku, kwartał lub co miesiąc.

- „ING Bank Śląski będąc dużym dystrybutorem produktów finansowych – bankowych, inwestycyjnych, ubezpieczeniowych i emerytalnych, nie poprzestaje na rozszerzaniu oferty. Dzięki programowi bankujesz-kupujesz nasi klienci mogą również robić bezpieczne i tanie zakupy w internecie. Te wszystkie elementy składają się na nową strategię banku, której celem jest osiągniecie pozycji najbardziej internetowego banku w Polsce” – dodał M. Zuidgeest.