Telefon na kredyt w mBank mobile.
14 maja br. mBank mobile, pierwszy wirtualny operator komórkowy w Polsce, wprowadził możliwość zakupu telefonów na kredyt. Dodatkowo rozszerzył ofertę modeli Nokia dostępnych w SKLEPIE.

KREDYT na telefon dostępny jest dla Klientów mBanku. Każdy z 27 modeli telefonów dostępnych na stronach SKLEPU mBank mobile można zakupić na raty, bez poręczycieli i zabezpieczeń. Aby otrzymać kredyt na telefon, wystarczy zaznaczyć w formularzu zakupu telefonu pole ‘Kredyt w mBanku'. Następnym krokiem jest wypełnienie krótkiego wniosku kredytowego w systemie transakcyjnym mBanku. Po dokonaniu przez Klienta zakupu, telefon wraz z umową kredytową, bez dodatkowych opłat, dostarcza kurier.

mBank mobile to pierwszy niezależny wirtualny operator telefonii komórkowej, oparty na prostych zasadach, bez ukrytych kosztów i skomplikowanych taryf. Telefonia mBanku umożliwia wykonywanie połączeń głosowych, wysyłanie SMSów oraz MMSów oraz korzystać z Internetu (GPRS). Oferta mBank mobile skierowana jest przede wszystkim do Klientów mBanku i gwarantuje im dodatkowe korzyści. mBank mobile oferuje najtańszą minutę połączenia do wszystkich, w każdej sieci - jedyne 45 gr. oraz darmowe doładowania dla Klientów korzystających z usług mBanku.Tags: