Smartdata.gen2 w ofercie Banku BPH
Bank BPH jako pierwszy na rynku, we współpracy z MasterCard wprowadził do oferty nową wersję systemu zarządzania transakcjami kartowymi - Smartdata.gen2.

Smartdata.gen2 to internetowa aplikacja umożliwiająca organizację, konsolidację danych i analizę transakcji dokonywanych korporacyjnymi kartami płatniczymi MasterCard. Aplikacja jest zgodna z powszechnie używanymi systemami ERP/FK/HR, jak również z systemami do obsługi wydatków służbowych. Dodatkowym atutem usługi jest jej niski koszt w zestawieniu z bogatą paletą funkcji znanych dotychczas jedynie z drogich systemów.

- Korporacyjne karty płatnicze są bardzo popularnym narzędziem dokonywania płatności przez firmy. To doskonały przykład instrumentu bankowości transakcyjnej do stałej kontroli i redukcji kosztów - powiedział Aleksander Gawroński, Dyrektor Departamentu Produktów Transakcyjnych Banku BPH. – Dodatkowo przy zastosowaniu aplikacji Smartdata.gen2 Klienci mają możliwość wykorzystania maksimum funkcji i korzyści płynących z użytkowania kart, jak np. komfortowego, bieżącego dostępu do wszystkich informacji o dokonanych transakcjach – dodał.

Aplikacja oferuje rozbudowany sposób zarządzania prawami dostępu do poszczególnych funkcji, który może odzwierciedlać dowolną strukturę organizacyjną w firmie. Dzięki zastosowanej technologii osoby upoważnione mogą tworzyć ścieżki akceptacji wydatków zgodne z istniejącymi w firmie procedurami, mogą także swobodnie przeglądać operacje dla wybranych kart. Dodatkowo istnieje możliwość dostosowania systemu do potrzeb Klienta, tak aby wymagał od użytkowników dodatkowych danych potrzebnych do poprawnej identyfikacji i rozksięgowania transakcji. Ponadto Smartdata.gen2 oferuje rozbudowane możliwości raportowe, w tym m.in. gotowe szablony raportów, a także umożliwia ich dowolne definiowanie.

Bank BPH od lat oferuje najszerszy na rynku wybór korporacyjnych kart płatniczych. Elastyczne podejście do Klienta w połączeniu z bogatą ofertą umożliwia dopasowanie usługi do indywidualnych potrzeb Klienta. Przewagę rynkową korporacyjnych kart płatniczych Banku BPH stanowią oferowane usługi dodatkowe, m.in. okres bezodsetkowy i elastyczna forma spłat, bezpłatne ubezpieczenie użytkowników kart obciążeniowych, program rabatowy dla firm, a także Serwis Klienta Korporacyjnego BPH BusinessLine.Tags: