Polecaj rachunek w mBanku i zdobywaj nagrody - kolejna edycja
Wystartowała kolejna edycja akcji, w której Klienci polecający rachunki w mBanku mogą zdobywać atrakcyjne nagrody. Na zwycięzcę czeka samochód - sportowa Alfa Romeo MiTo.

W zabawie może wziąć udział każda osoba, która posiada co najmniej jeden z rachunków w mBanku - eKONTO, eMAX, eMAX plus lub izzyKONTO - i polecić bezpłatne konto w mBanku swoim znajomym. Wystarczy, że nowy Klient zakładając rachunek poda na wniosku o konto dziesięć ostatnich cyfr rachunku osoby, która przekonała go do skorzystania z oferty mBanku. W akcji mogą wziąć udział także osoby, które zostały Klientami dzięki konkursowi.

Za każdego pozyskanego nowego Klienta otrzymuje się 1 punkt. Liczy się nowy Klient, a nie nowy rachunek. Wyjątkiem jest polecenie mBIZNES konta - w tym przypadku każdy nowy rachunek mBIZNES konto to 1 punkt.

W ramach Konkursu można polecać:
rachunki indywidualne eKONTO, eMAX, eMAX plus, mBIZNES konto wszystkim znajomym, którzy nie korzystali z nich dotychczas w mBanku lub korzystali jedynie z rachunków firmowych mBIZNES konto,
rachunek firmowy mBIZNES konto wszystkim - bez względu na to, czy posiadają już jakiś rachunek w mBanku, czy nie.

Wiosenna edycja akcji przyniosła bardzo dobre wyniki oraz duże zainteresowanie ze strony mKlientów. Nasi Klienci chętnie rekomendują mBank jako miejsce zarządzania swoimi finansami osobistymi. Dlatego też postanowiliśmy znów zaprosić ich do udziału w zabawie. W ramach nowej odsłony konkursu PolecamBank przygotowaliśmy kilka niespodzianek. Dla najlepszych czekają atrakcyjne nagrody, a dla zwycięzcy - sportowy samochód. Jest również pula nagród gwarantowanych - mówi Mateusz Karewicz, odpowiedzialny, za realizacje konkursu w mBanku. Powstał serwis internetowy www.polecamBank.pl, który ma pomóc uczestnikom zabawy w polecaniu rachunków w mBanku. Na stronie konkursu stworzyliśmy specjalny moduł, za pomocą którego można wysłać zaproszenia do znajomych, a także sprawdzić swój aktualny wynik oraz przysługującą nagrodę - dodaje Mateusz Karewicz.

Aby osoby polecające zdobywały punkty konkursowe, nowi Klienci muszą do 8 marca 2009 r. złożyć wnioski o otwarcie rachunku w mBanku, a do 8 kwietnia 2009 r. aktywować konta, wpłacić i utrzymać na nich przez co najmniej 14 dni łączną kwotę min. 300 PLN. Wielkie rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 10 kwietnia 2009 r.

Dla uczestników konkursu, którzy uzbierają największą liczbę punktów przygotowano atrakcyjne nagrody. Osoba, która zgromadzi najwięcej punktów zdobywa samochód osobowy Alfa Romeo MiTo. Za drugie i trzecie miejsce otrzymuje się skuter Piaggio ZIP 4T. Dla kolejnych pięciu osób przygotowano vouchery na ofertę internetowego biura podróży fly.pl. Dziesięć nawigacji GPS MIO Digi Walker C520 GPS/BT/WIN CE wraz z mapami 30 krajów to wygrana za zajęcie miejsc od 9 do 18.

W zabawie przewidziane są także nagrody gwarantowane:
za zdobycie minimum czterech punktów otrzymuje się aparat fotograficzny Fuji Fine Pix s1000fd,
Klienci, którzy uzbierają trzy punkty dostają zestaw głośników Logitech 5.1 X-530 New,
za dwa punkty zdobywa się odtwarzacza mp3 Creative muvo 2GB,
jeden punkt uprawnia do odbioru bonu zniżkowego do wykorzystania na ofertę internetowego biura podróży fly.pl o wartości 100 PLN.

mBank, lider bankowości elektronicznej, od ośmiu lat zapewnia bankowość w zasięgu ręki, dostępną w każdym czasie, z dowolnego miejsca na świecie. Z rachunków w mBanku korzysta już prawie 2,9 mln Klientów.