Pakiet biznes w mBank mobile
mBank mobile uruchomił specjalną usługę dla właścicieli mikroprzedsiębiorstw - pakiet biznes.

Nowa oferta mBank mobile umożliwia zakup pakietu trzech starterów w cenie 30 PLN. Startery posiadają kolejne numery, co pozwala w łatwy sposób stworzyć grupę numeracyjną dla pracowników.

Dzięki nowej usłudze Klienci korzystający z rachunku mBIZNES konto mogą podarować startery pracownikom zyskując kontrolę kosztów oraz możliwość korzystania z bardzo niskich stawek. Dodatkowo aktywując usługę mZnajomi, pomiędzy numerami wchodzącymi w skład pakietu, można wykonywać połączenia po 10 groszy za minutę i SMS-ować po 5 groszy. Standardowo do wszystkich sieci obowiązuje jedna niska stawka 45 groszy za minutę i 14 groszy za SMS.

Z przeprowadzonych badań wśród użytkowników mBank mobile wynika, iż usługa telekomunikacyjna mBanku jest często wykorzystywana przez Klientów biznesowych. Przedsiębiorcy posiadający rachunki firmowe w mBanku łączą wygodę użytkowania mBank mobile z kontrolą kosztów generowanych przez pracowników - mówi Michał Szelągowski, lider projektu mBank mobile. Wielu przedsiębiorców łączy startery mBank mobile z rachunkiem firmowym poprzez usługę Stałych Doładowań. Dzięki temu rozwiązaniu mogą wskazać, na jaką kwotę i jak często ma zasilić się telefon pracownika. Co więcej aktywując usługę Doładowań SMS awaryjnie pracownik może w prosty sposób zasilić konto telefoniczne, gdy stan środków będzie zbyt niski - dodaje Michał Szelągowski.

Doładowania mBank mobile po zamówieniu faktury elektronicznej z łatwością można rozliczyć bez wychodzenia z biura.

Z rachunku mBIZNES korzysta obecnie w mBanku ponad 200 000 mikroprzedsiębiorstw. mBank jest w ścisłej czołówce pod względem liczby obsługiwanych firm zdobywając ok. 13% rynku.

Oferta mBIZNES to:
0 zł za przelewy do ZUS i US
0 zł za otwarcie i prowadzenie mBIZNES konta
0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach mBanku
limit kredytowy bez prowizji

mBank mobile to telefonia komórkowa mBanku - unikalne połączenie usług telekomunikacyjnych i bankowych, które wykorzystują w dużym stopniu mikroprzedsiębiorstwa. Jedna prosta, przejrzysta oferta - jedna stawka 45 groszy za minutę i 14 groszy za SMS do wszystkich sieci i pełna kontrola kosztów to podstawowy wyróżnik oferty.Tags: