Osiem na osiem - urodziny mBanku!
Z okazji ósmej rocznicy powstania mBank zaprasza Klientów na wyjątkowy, ośmiogodzinny czat oraz zachęca do udziału w specjalnym urodzinowym konkursie.

26 listopada br. mBank będzie obchodził ósme urodziny. Z tej okazji dla Klientów przygotowano wiele atrakcji. Już o godzinie 9.00 rozpocznie się czat z mBankowymi ekspertami.

Wirtualne spotkanie z Klientami zostało podzielone na osiem sekcji tematycznych:

* 9.00 - 10.00 Wszystko zaczęło się od eKONTA. A młodym zaproponowaliśmy izzyKONTO - w tym bloku Klienci będą mogli zadawać pytania dotyczące rachunku osobistego w mBanku
* 10.00-11.00 Nie mówię, że bez tego nie można żyć..., czyli o kartach kredytowych w ofercie mBanku
* 11.00 - 12.00 Więcej możliwości - sekcja poświęcona kredytowi hipotecznemu, odnawialnemu, gotówkowemu i samochodowemu
* 12.00 - 13.00 Systemowe hocki-klocki, czyli rozmowy o systemie transakcyjnym mBanku
* 13.00 - 14. 00 „Już 200 tys. firm wybrało bezpłatny rachunek w mBanku - sprawdź dlaczego" - szef wydziału mBIZNES odpowie na pytania dotyczące konta firmowego w mBanku.
* 14.00 - 15.00 I w co tu wejść? Kilka słów o inwestowanie poprzez mBank
* 15.00 - 16.00 Spokojne dni i noce - ubezpieczenia w mBanku
* 16.00 - 17.00 „Pan tu nie stał!" - tego nie usłyszysz w mSZOPIE :)

Dodatkowo na stronach mBanku w dniu urodzin na Klientów będzie czekać dobra zabawa i rywalizacja o mBankowe gadżety. W różnych miejscach serwisu www.mBank.pl będą pojawiać się pytania. Osoby, które jako pierwsze udzielą prawidłowych odpowiedzi, zdobędą upominki mBanku.

mBank to instytucja finansowa dla ludzi, którzy korzystają z najnowocześniejszych technologii na co dzień, akceptują nowatorskie rozwiązania jako skuteczny i wygodny sposób komunikowania się z instytucją finansową.

Dążeniem mBanku jest tworzenie otwartej platformy finansowej, dzięki której Klienci mogą korzystać z usług bankowych, a także swobodnie porównywać i wybierać najkorzystniejsze propozycje inwestycyjne i ubezpieczeniowe.