Nowa 3- miesięczna lokata na 4,80% w Banku Pocztowym
Od poniedziałku w oddziałach Banku Pocztowego i placówkach Poczty Polskiej dostępna jest odnawialna lokata 3- miesięczna o oprocentowaniu stałym 4,80% w skali roku.

Dotychczas w ofercie Banku Pocztowego znajdowały się złotówkowe lokaty odnawialne: 4 miesięczna, 5- miesięczna i 6- miesięczna. Od 10 sierpnia 2009 r. dołącza do nich odnawialna lokata 3- miesięczna, o atrakcyjnym stałym oprocentowaniu 4,80% w skali roku. Minimalna kwota potrzebna do jej założenia to tylko 500 zł. Nowa lokata standardowo dostępna jest w oddziałach Banku Pocztowego i placówkach Poczty Polskiej. Może być również założona elektronicznie z poziomu konta osobistego, jako lokata w rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym i Pocztowym Koncie Firmowym.

Na inne produkty depozytowe Banku Pocztowego klienci mogą decydować się bez konieczności wychodzenia z domu - za pośrednictwem pierwszego internetowego sklepu z lokatami. W tym momencie na www.lokaty-online.pl dostępne są lokaty o stałym oprocentowaniu: 10- dniowa, 1, 3, 5, 6 i 12- miesięczna. Można założyć również lokatę 24-miesięczną o zmiennym oprocentowaniu 7,00% w skali roku.

Szczegółowe informacje o oprocentowaniu lokat Banku Pocztowego znaleźć można w zamieszczonym na internetowej stronie www.pocztowy.pl wyciągu z Tabeli oprocentowania lokat i rachunków bankowych dla klientów detalicznych w Banku Pocztowym S.A.

źródło: Bank Pocztowy SA