MultiBank: Ubezpieczenia turystyczne on-line
MultiBank przy współpracy z BRE Ubezpieczeniami wprowadził nową ofertę dla swoich Klientów. Wszyscy posiadacze rachunków osobistych w MultiBanku mogą bez wychodzenia z domu wykupić polisę turystyczną na wyjazd zagraniczny. Ubezpieczenie może obejmować właściciela rachunku lub osoby trzecie, również te, przebywające za granicą.

Nowa propozycja umożliwia zakup polisy za pośrednictwem serwisu transakcyjnego. Po zalogowaniu do systemu, użytkownik ma możliwość bezpłatnego wyliczenia składki i opłacenia polisy, która może być aktywna już po upływie dwóch godzin. Po dokonaniu zakupu, Klienci otrzymają SMS z numerem polisy oraz email z potwierdzeniem zawarcia umowy w pliku PDF.

Zaletą ubezpieczeń sprzedawanych on-line jest przede wszystkim szybki i wygodny sposób zakupu polisy bez konieczności bezpośredniego spotkania z agentem. Polacy doceniają możliwość zdalnego zawarcia ubezpieczenia, o czym świadczy rozwój rynku usług directowych i wzmożona aktywność reklamowa towarzystw ubezpieczeniowych. Instytucje finansowe, dostrzegając trend, uzupełniają swoje oferty chcąc zagwarantować Klientom kompleksową obsługę finansów.

- Instytucje finansowe coraz chętniej wzbogacają swoje oferty o produkty okołobankowe. Wynika to z obserwacji potrzeb Klientów, którzy oczekują możliwości obsługi wszystkich potrzeb finansowych w jednym miejscu – mówi Tomasz Raczyński, odpowiedzialny za produkty ubezpieczeniowe w MultiBanku – Uruchomienie Centrum Ubezpieczeń Komunikacyjnych zainicjowało uzupełnianie naszej oferty o najpotrzebniejsze produkty ubezpieczeniowe. Klienci MultiBanku prowadzą aktywny tryb życia, lubią podróżować, dlatego postanowiliśmy umożliwić im szybki i wygodny zakup polisy turystycznej przez Internet – dodaje

Ubezpieczenia turystyczne oferowane przez MultiBank i BRE Ubezpieczenia są dostępne w 3 wariantach minimum, medium i maksimum, jako indywidualne (1-10 osób), grupowe (11-15 osób) lub rodzinne (maksymalnie 6 osób - jeden lub oboje rodziców, dzieci do 18 lat). Niewątpliwą zaletą jest możliwość ubezpieczenia osób przebywających za granicą. Dodatkowo, Klienci prowadzący aktywny tryb życia, mogą rozszerzyć zakres ubezpieczenia o amatorskie uprawianie sportów zimowych i nurkowanie.Tags: