mKlienci płacą kartami mBanku jeszcze częściej i wygrywają w loterii Visy!
mKlienci w letniej loterii VISA zgłosili najwięcej transakcji. Dwie spośród trzech nagród głównych trafiły do Klientów mBanku, a inne upominki zdobyło aż 200 mKlientów.

Podobnie jak w jesiennej loterii, aktywność Klientów mBanku przełożyła się na liczbę transakcji zarejestrowanych w promocji „Wakacyjne nagrody z kartą VISA". Zarejestrowali oni ponad 23,5% (wzrost o 2,5 p. p. w stosunku do loterii jesiennej) wszystkich transakcji. W tej edycji nagrody zdobyło ponad 200 Klientów mBanku i aż dwie z trzech nagród głównych, którymi są karty przedpłacone o wartości 50 tys. zł. Dzięki aktywności Klientów mBank po raz drugi z rzędu znalazł się na I miejscu, pod względem liczby transakcji zarejestrowanych w loterii Visa.

Znaczący udział Klientów mBanku w loterii wynika z faktu, że chętnie używają kart płatniczych. Wykorzystują je do płatności bezgotówkowych - zarówno w punktach naziemnych jak i w Internecie. Te transakcje stanowią aż 62% operacji dokonywanych kartami mBanku i ich udział rośnie. - mówi Jacek Iljin, Dyrektor Biura Sprzedaży Produktów Podstawowych w mBanku. - Przy najnowszej edycji loterii Visy postanowiliśmy dodatkowo docenić naszych Klientów. Zorganizowaliśmy równoległy konkurs pod nazwą mVisionerzy, w ramach którego wynagrodziliśmy osoby, najczęściej płacące kartami mBanku. Do udziału w konkursie zgłosiło się ponad 37 tys. naszych Klientów.

Klienci mBanku utrzymują się w czołówce użytkowników kart płatniczych w Polsce. Obecnie w ich rękach znajduje się ponad 1,7 mln kart mBanku.

Akcja „Wakacyjne nagrody z kartą VISA" trwała od 1 kwietnia do 30 czerwca 2009 r. Udział w niej mógł wziąć każdy posiadacz karty mBanku - wystarczyło dokonać przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej na terenie kraju oraz dokonać rejestracji operacji. Klienci rejestrowali swoje transakcje na stronie internetowej Visa, wysłali wiadomości SMS lub informacje przez Gadu-Gadu. Zgłoszenia przyjmowano także w postaci kuponów przesyłanych pocztą, których wzór był dostępny na stronie www.visa.pl. Na uczestników zabawy czekały atrakcyjne nagrody - 3 karty przedpłacone o wartości 50 000 zł każda, aparaty Kodak, telefony Samsung, iPody oraz torby sportowe Visa.

Równolegle z loterią trwał konkurs mBanku mVisionerzy, w którym na laureatów czekało 555 atrakcyjnych nagród, w tym na zdobywców trzech pierwszych miejsc egzotyczne wycieczki.

mBank, część BRE Banku SA, w swojej ofercie dla Klientów indywidualnych posiada bezpłatne karty Visa Electron, dodawane do rachunków osobistych eKONTO oraz izzyKONTO, karty wirtualne, gwarantujące bezpieczne zakupy zdalne, karty kredytowe oraz karty dla Przedsiębiorców. Karty kredytowe zostały wprowadzone do oferty mBanku w maju 2003 r. Wyróżniają się elastycznością w doborze oprocentowania i ceny - Klient sam decyduje o ich parametrach. W portfelu kart kredytowych mBanku znajdują się dobrze rozpoznawalne na rynku karty ze złotą rybką, karta platynowa oraz karty partnerskie, wydane m. in. wspólnie wydawnictwem G+J, drogerią Rossmann, portalem wp.pl oraz Euro<26. Z oferty mBanku korzysta obecnie ponad 2,1 mln Klientów.

źródło: mBank Polska