mBank wspiera jedno z najważniejszych wydarzeń w polskiej branży interaktywnej - konferencję Forum IAB 2008.
Konferencja, organizowana w dniach 6-7 listopada br. w Warszawie przez stowarzyszenie Interactive Advertising Bureau Polska, w całości będzie poświęcona marketingowi interaktywnemu.

W pierwszym dniu Forum IAB prelegenci zajmujący się marketingiem i reklamą online przedstawią m. in. spojrzenie na polski rynek interaktywny z perspektywy europejskiej oraz będą szukać odpowiedzi na pytanie: gdzie znajduje się Polska na interaktywnej e-mapie świata? Pierwszy dzień konferencji urozmaici także panel dyskusyjny Czy stare media przetrwają ?, w którym udział weźmie m.in. medioznawca prof. Wiesław Godzic.

Na drugi dzień konferencji złożą się dwie ścieżki tematyczne dla branży internetowej oraz marketerów. W bloku dla branży interaktywnej eksperci z mBanku - Ewelina Sadowska - Pilc, Dyrektor Biura Komunikacji i Zarządzania Marką i Rafał Borkowski, kierujący Wydziałem Portali Internetowych zaprezentują case study: Media integration - perfekcyjna współpraca klient/agencja/broker/medium, w którym przedstawią model współpracy wypracowany w pierwszym banku internetowym w Polsce.

mBank od początku swojej działalności angażuje się w liczne przedsięwzięcia związane z edukacją, kulturą i aktywnym stylem życia, a także wspiera akcje charytatywne. mBank jest nie tylko sponsorem, mecenasem, czy darczyńcą, ale także inicjatorem wielu wydarzeń. Informacje o działaniach z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu mBanku są dostępne w serwisie mSpołeczność.Tags: