mBank, wraz z rachunkiem osobistym eKONTO, został uznany przez ekspertów za najlepszy bank dla nowoczesnego Klienta.
mBank, wraz z rachunkiem osobistym eKONTO, został uznany przez ekspertów za najlepszy bank dla nowoczesnego Klienta.

Tytuł najlepszego banku dla nowoczesnego Klienta korzystającego z konta internetowego otrzymał ex aequo mBank i Toyota Bank. Oferta mBanku jest jedną z najtańszych na rynku. Korzystanie z podstawowego rachunku eKONTO w mBanku jest praktycznie bezpłatne. eKONTO to nie tylko bezpłatny rachunek osobisty umożliwiający wygodne i proste zarządzanie codziennymi wydatkami. To unikalny rachunek, który dzięki połączeniu z produktami oszczędnościowymi, inwestycyjnymi, kredytowymi oraz ubezpieczeniowymi spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. mBank, jako bank nowej generacji, jest bowiem najlepszym miejscem dla finansów osobistych.

Eksperci docenili tą szeroką funkcjonalność rachunku osobistego eKONTO. W artykule „Które konto najlepsze?" (Gazeta Wyborcza, 27.11.08) czytamy m.in.: Supermarket Funduszy Inwestycyjnych czy ubezpieczeń komunikacyjnych to przydatne klientowi usługi, które powodują ,że konto w banku może być nie tylko zwykłym RORem ale również platformą odpowiedzialną za zarządzanie całością finansów osobistych.

Wyróżnikami rachunku eKONTO w mBanku są:

* bezpłatne otwarcie i prowadzenie rachunku,
* brak opłat za przelewy przez internet
* bezpłatna karta debetowa Visa Electron,
* bezpłatny dostęp do ponad 3 000 bankomatów w kraju tj. Sieci Euronet, BZ WBK, Cash4You i eCard,
* brak prowizji za wypłatę gotówki z bankomatów za granicą.

Ranking, przygotowany przez Gazetę Wyborczą oraz doradców finansowych Open Finance, został opublikowanym w dodatku Gazety Wyborczej „Gazeta Pieniądze" 27 listopada br.

Obecnie z usług mBanku korzysta już blisko 2 mln Klientów. Łącznie na przeszło 2,9 mln rachunków ulokowali oni 10,3 mld PLN.