mBank w Czechach i na Słowacji wyróżniony!
mBank w Czechach i na Słowacji zdobywa uznanie oraz wyróżnienia w najważniejszych rankingach w sektorze finansowym.

26 listopada br. czeski mBank otrzymał prestiżowy tytuł "Najbardziej dynamiczny bank" w konkursie „Bank Roku". Zwyciężył w tej kategorii, zdobywając znaczną przewagę nad konkurencją. Nagroda jest niezwykle wartościowa, ponieważ pokazuje, że obrany przez mBank kierunek działania docenili zarówno eksperci jak i Klienci. mBank otrzymał dodatkowo dwa srebrne medale za rachunek osobisty mKONTO oraz za kredyt hipoteczny mHypotéka. mBank jest również marką godna zaufania - znalazł się pośród trzech banków, które otrzymały najwięcej głosów Klientów w tej kategorii.

Już w czerwcu tego roku, po zaledwie siedmiu miesiącach obecności na rynku, mBank otrzymał wyróżnienie w najbardziej prestiżowym konkursie w czeskim sektorze finansowym "Złota Korona". Zyciężył w dwóch głównych kategoriach. Otrzymał "Nagrodę Publiczności" za rachunek osobisty mKONTO. W kategorii "Nowość Roku" złoto przyznano rachunkowi mKONTO, a srebro rachunkowi oszczędnościowemu eMAX. mKONTO nagrodzono także brązową statuetką w kategorii "Rachunki bankowe".

Oferta przygotowana przez mBank dla czeskich i słowackich Klientów okazała się doskonała. Tylko w tym roku mBank w Czechach otrzymał aż siedem wyróżnień i w ciągu dwunastu miesięcy stał się szóstym pod względem liczby Klientów bankiem na rynku.

mBank na Słowacji również zyskał uznanie w oczach ekspertów. W listopadzie 2008 r. otrzymał pięć nagród „Złota Moneta" w czterech kategoriach:

* rachunki bankowe: pierwsze miejsce za rachunek osobisty mKONTO oraz trzecie za rachunek oszczędnościowy eMAX
* hipoteka: drugie miejsce za kredyt hipoteczny mHYPOTEKA
* bankowość elektroniczna: trzecie miejsce za bankowość elektroniczną mBanku
* karty debetowe: trzecie miejsce za kartę do rachunku mKONTO Visa Classic

mBank w Czechach i na Słowacji wystartował 25 listopada 2007 roku. Klientom za południową granicą proponuje rachunek osobisty mKONTO, rachunek oszczędnościowy eMAX oraz kredyt hipoteczny i gotówkowy. Rewolucją na rynku jest brak podstawowych opłat i prowizji za korzystanie z rachunków.