mBank: Ruszyły zapisy na 6. mBank Łódź Maraton.
Ruszyły zapisy na 6. mBank Łódź Maraton. Warto być szybkim już teraz: dla pierwszych zarejestrowanych biegaczy organizatorzy przygotowali promocyjne zniżki.

Formularz rejestracyjny znajduje się na stronie internetowej www.maraton.com.pl. Wielbiciele biegania mają do wyboru: maraton (42 km 195 m) i bieg charytatywny na 10 km. Udział w tym drugim będzie miał szczególne znaczenie, ponieważ większą część dochodu z zapisów organizatorzy przekażą na cel dobroczynny.

Biegacze, którzy zarejestrują się do 17 marca br., mogą skorzystać z promocyjnej ceny za udział w łódzkim maratonie (40 PLN). Specjalne rabaty czekają również na Klientów mBanku.

Opłata startowa obejmuje:

numer startowy;
torbę na odzież;
t-shirt;
możliwość skorzystania z noclegu na sali gimnastycznej;
żywność, napoje i odżywki w punktach żywieniowych;
udział w Pasta Party;
atrakcyjne pakiety startowe.
Start imprezy odbędzie się 17 maja br. o godzinie 11:00 na rynku łódzkiej Manufaktury. W tym roku na polskich i międzynarodowych biegaczy będą czekać m.in.: szybka trasa z czytelną nawigacją, zespół profesjonalnych masażystów oraz cenne nagrody.

Tradycyjnie organizatorzy nie zapominają o kibicach i także dla nich przygotowują liczne aktywności. Przez cały dzień trwania imprezy scena główna na rynku Manufaktury będzie tętnić życiem, dzięki licznym pokazom, kabaretom, animacjom. Punktem kulminacyjnym będzie wieczorny koncert popularnego zespołu Myslovitz.

Dodatkowe informacje o 6. mBank Łódź Maratonie:

Strona internetowa: www.maraton.com.pl

Organizator tytularny: mBank

Organizator wykonawczy: agencja Walk Group. Walk to grupa marketingowa oferująca usługi w zakresie komunikacji zintegrowanej. Na Walk Group składają się: Walk Production - event marketing, Walk the Line - ATL, BTL oraz Walk&Talk - Public Relations.

Przemysław Walewski, dyrektor 6. mBank Łódź Maratonu: maratończyk i dziennikarz, wydawca i redaktor naczelny Polskiego Portalu dla Biegaczy wszystkoobieganiu.com.pl oraz redaktor polskiej edycji magazynu „Runners' World", wiceprezes Polish Association of Master Athletes. Wziął udział w ponad 1 000 biegów; ma na swoim koncie dwa złote medale Mistrzostw Europy Masters w maratonie, jest aktualnym mistrzem Polski w półmaratonie (M40).

Partnerzy:

Urząd Miasta Łodzi
Centrum Manufaktura
Łódzki maraton został oficjalnie zgłoszony do kalendarzy:

AIMS/IAAF (Międzynarodowe Stowarzyszenie Imprez Biegowych)
PSB (Polskie Stowarzyszenie Biegów)
PZLA (Polski Związek Lekkiej Atletyki)
ŁOZLA (Łódzki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki)

źródło: mbank.pl