mBank mobile: Nowy Cennik i Regulamin
mBank mobile w czerwcu 2008 roku przeprowadził badania jakości usług i oczekiwań wśród swoich użytkowników. Po wprowadzeniu usługi Infoblokady, Pakietu Biznes oraz innowacyjnej usługi przeniesienia numeru do sieci mobile przez Internet przygotowano kolejne korzystne zmiany.

* Użytkownicy często zwracali uwagę na rozliczanie połączeń z Działem Obsługi Klienta (mLinia). W wyniku zmiany niezależnie od czasu połączenia z mLinią użytkownicy zapłacą obecnie 1 zł za całe połączenie.

* Kolejną nowością jest wprowadzenie usługi wymiany karty SIM, w razie uszkodzenia lub zagubienia. Jest to możliwe, pod warunkiem wcześniejszej rejestracji numeru na stronie www.mobile.pl (mProfil). Koszt zmiany wynosi 35 zł z VAT.

Nowy cennik uwzględnia też wprowadzoną od 30 sierpnia 2008 obniżkę cen za połączenia w roamingu w strefie Unii Europejskiej. Cena za 1 minutę połączenia odebranego wynosi 0,85 PLN, a za 1 minutę połączenia inicjowanego - 1,79 PLN.

Wraz z wprowadzeniem usługi wymiany karty SIM i zmianami w cenniku dostosowano odpowiednio Regulamin Świadczenia Usług mBank mobile.