mBank izzy w rytmie (e)pulsu
Już ponad 10 000 Klientów założyło konto w izzyBanku poprzez portal epuls.pl.

izzyBank współpracuje z epuls.pl, największym portalem młodzieżowym w Polsce, już od 2005 roku. Klienci izzyBanku, a zarazem członkowie społeczności www.epuls.pl, mają dostęp do wielu atrakcyjnych narzędzi tworzenia i utrzymywania relacji międzyludzkich, ekspresji własnej osobowości, zostawienia śladu w wirtualnej przestrzeni. Dzięki temu izzyBank oferuje młodym ludziom nie tylko usługi finansowe, ale współuczestniczy w tworzeniu wyjątkowej społeczności bankowej.

Dodatkowo eksperci z mBanku, jako izzySTAFF, edukują młodzież w zakresie bankowości internetowej oraz służą pomocą posiadaczom rachunku izzyKONTO.

Obecne z usług izzyBanku korzysta już przeszło 60 000 młodych ludzi w wieku od 13 lat. W ciągu roku liczba rachunków izzyKONTO wzrosła aż o 40%, z czego od początku roku rachunek w izzyBanku otworzyło prawie 8 000 Klientów.

Podstawową zasadą izzyBanku jest traktowanie młodych ludzi jak partnerów biznesowych. Młody człowiek dysponuje samodzielnie i niezależnie rachunkiem w izzyBanku, jako jego posiadacz, dzięki czemu uczy się odpowiedzialnie korzystać z własnych oszczędności. Ponadto izzyKlienci poznają oraz uczą się obsługiwać i wykorzystywać produkty bankowe, przez co w przyszłości staną się bardziej świadomymi Klientami, swobodnie poruszającymi się w świecie finansów.

Prowadzenie izzyKONTA, wydanie i używanie izzyKARTY - karty debetowej Visa Electron, wypłaty gotówki w bankomatach (BZ WBK, Euronet oraz Cash4You na terenie Polski) oraz przelewy na inne konta w izzyBanku i mBanku są bezpłatne.

izzyBank to pierwszy wirtualny bank dla młodych ludzi. Oparty jest na tej samej platformie co mBank, zatem oferuje wysoki standard użytkowania oraz prostotę. Daje wolność, niezależność, wygodę i korzyści wynikające z dostępu do banku 24h/dobę 7 dni w tygodniu z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem telefonu komórkowego, Internetu, telefonu stacjonarnego, bankomatu i czarnej debetowej karty płatniczej.

Epuls rozpoczął swoją działalność w drugiej połowie października 2002 roku Obecnie posiada ponad 1,8 mln zarejestrowanych użytkowników. Portal cieszy się wciąż rosnącą popularnością.Tags: