Letnie zakupy w EMPIK.com z mBankiem
mBank wraz z EMPIK.com proponują mKlientom rabaty na zakupy on-line.

Akcja odbywa się w trzech etapach. Klienci mBanku, którzy do końca czerwca zrobią zakupy w EMPIK.com na kwotę przynajmniej 60 zł, otrzymają rabat w wysokości 15 zł. Między 1 a 15 lipca br. kwota rabatu będzie wynosić 10 zł, a od 16 do 31 lipca br. specjalna zniżka wyniesie 5 zł.

Promocją objęte są wszystkie towary znajdujące się w asortymencie sklepu EMPiK.com.

Aby skorzystać z rabatu wystarczy na stronie http://mbank.empik.com podać adres e-mail. Na podany adres zostanie przesłany specjalny kod rabatowy. Następnie należy w oknie koszyka serwisu EMPiK.com w polu "kupon rabatowy" wprowadzić otrzymany kod rabatowy.

Klienci w sklepie EMPIK.com mogą zapłacić za zakupy przy pomocy bezpłatnej i bezpiecznej usługi mTRANSFER lub kartą kredytową. Usługa mTRANSFER umożliwia łatwą realizację płatności przez Internet - za pomocą przelewu z rachunku w mBanku.

mBank pozostając innowatorem na rynku usług finansowych, staje się otwartą platformą finansową, pozwalającą Klientom na porównanie ofert różnych firm i dokonanie świadomego wyboru odpowiednich produktów. Z myślą o swoich Klientach mBank uruchomił pasaż handlowy - mSZOP umożliwiający zakupu szerokiej gamy produktów i usług na specjalnych warunkach.Tags: