Kredyt Bank sprzyja udanym zakupom
Od dziś do 5 września br. będzie trwać promocja kredytu gotówkowego i rachunku Ekstrakonto. W tym czasie bank rezygnuje z pobierania prowizji za udzielenie kredytu. Każdy, kto posiada rachunek Ekstrakonto lub go otworzy będzie mógł skorzystać z oferty „Happy week”. Ponadto dla nowych klientów prowadzenie konta przez 3 miesiące jest bezpłatne.

Spodziewamy się dużego zainteresowania produktem, szczególnie w gorącym okresie przed rozpoczęciem roku szkolnego, kiedy większość z nas przygotowuje dzieci do szkoły. Podczas poprzedniej tego typu akcji udzielono ok. 50 mln kredytów gotówkowych – powiedział Łukasz Markowski, Starszy Menedżer Sprzedaży w Biurze Wsparcia Sprzedaży - Klienci Indywidualni Kredyt Banku.

Kredyt jest udzielany na okres do 5 lat, maksymalnie można pożyczyć 100 000 zł. Od pożyczających niższe kwoty - do 50 tys.- bank nie wymaga poręczenia. Oprocentowanie kredytu może być zmienne lub stałe, w zależności od okresu kredytowania. Spłata następuje w ratach równych lub malejących.