Klienci mBanku do końca roku mogą kupować ubezpieczenie komunikacyjne mDirect z gwarancją najniższej ceny.
Klienci mBanku do końca roku mogą kupować ubezpieczenie komunikacyjne mDirect z gwarancją najniższej ceny.

Do końca grudnia w mBanku obowiązuje promocja Gwarancja Najniższej Ceny. Jeśli po nabyciu polisy w Supermarkecie Ubezpieczeń Samochodowych Klient dostanie propozycję zakupu tańszego ubezpieczenia OC i AC, otrzyma zwrot różnicy. By skorzystać z promocji, wystarczy w ciągu 14 dni od daty zakupu pakietu OC i AC przedstawić kalkulację składki, potwierdzoną przez innego ubezpieczyciela. Ubezpieczenie musi obejmować taki sam zakres, a składka musi być wyliczona dla samochodu o takiej samej wartości.

mBank wraz z BRE Ubezpieczeniami jako pierwszy zaproponował model zakupu polisy umożliwiający porównywanie kilku ofert, a także zakup oraz obsługę polisy online. Klienci mogą skorzystać z kalkulatora zamieszczonego w serwisie mBanku.

Oprócz standardowego ubezpieczenia komunikacyjnego OC i AC Klienci mają także do wyboru kilkanaście opcji dodatkowych, między innymi: assistance w czterech wariantach, NNW, samochód zastępczy, ochronę prawną, ubezpieczenie pobytu w szpitalu, czy ubezpieczenie życia posiadacza pojazdu.

Dodatkowo Klienci, którzy kupią ubezpieczenie samochodowe do końca roku otrzymują 20% zniżki na ubezpieczenie mieszkania i domu Go!Direct.

Wyróżniki ubezpieczenia domu i mieszkania w mBanku to:
wysoka suma ubezpieczenia na wyposażenie: 150 tys. PLN, gwarantująca wypłatę odszkodowania, niezależnie od wzrostu jego wartości,
możliwość ubezpieczenia nawet z 90-dniowym wyprzedzeniem,
możliwość rozszerzenia zakresu ubezpieczenia o OC Ubezpieczającego i osób bliskich, za szkody powstałe w skutek wykonywania przez nich czynności życia prywatnego oraz ubezpieczenia dodatkowe: NNW, NNW rodzinne, pobyt w szpitalu.

mBank umożliwia także wybór wariantów dodatkowych: ubezpieczenie gotówki lub roweru.

System sprzedaży ubezpieczeń online dostępny jest dla Klientów, którzy posiadają rachunek osobisty eKONTO w mBanku. Polisy wysyłane są do Klienta w ciągu doby od zakupu ubezpieczenia.

Poprzez stały, wygodny dostęp do usług oraz najkorzystniejszą na rynku cenę, mBank realizuje w Supermarkecie Ubezpieczeń Samochodowych swoją misję: maksimum korzyści i wygoda.Tags: