Dom Maklerski Banku Handlowego liderem rankingu Forbes'a
DM BH zajął drugie miejsce w rankingu najlepszych domów maklerskich dla inwestorów instytucjonalnych miesięcznika Forbes. Równocześnie dyrektor zespołu traderów DM BH, Tomasz Ossig, zdobył pierwsze miejsce w rankingu sales traderów, tak jak i cały zespół DM BH w klasyfikacji zespołowej.

Forbes zwraca uwagę, że w kategorii zaufanie "najlepszy wynik, ze sporą przewagą nad konkurentami uzyskał kierowany przez Witolda Stępnia DM BH". Inwestorzy instytucjonalni wskazali też najlepszych ich zdaniem maklerów, i w tym rankingu wygrał Tomasz Ossig z DM BH. DM BH wygrał również w klasyfikacji zespołowej ("Najlepsze zespoły sales-traderów"). Co ważne, DM BH okazał się liderem, zdobywając zdecydowanie więcej punktów od swoich konkurentów.

Dom Maklerski Banku Handlowego może pochwalić się największym skokiem w stosunku do rankingu sprzed roku (szóste miejsce). Pierwsze miejsce z dużą przewagą DM BH zdobył w kategorii "zaufanie" (w ubiegłym roku 7.). Liderem okazał się również w kategorii "elastyczność" (indywidualne podejście do Klienta). W kategoriach "jakość obsługi" i "profesjonalizm" DMBH zdobył 2. miejsce.

O wynikach rankingu zdecydowały opinie 27 towarzystw funduszy inwestycyjnych i powszechnych towarzystw emerytalnych, które zarządzają aktywami wartymi łącznie 258 mld złotych. Inwestorzy oceniali domy maklerskie, z którymi współpracowali w ostatnich 12 miesiącach. Badania prowadzone były od 27 sierpnia do 9 września br.