DnB NORD: Nawet 10% na lokacie
Bank DnB NORD podwyższa oprocentowanie lokat, wprowadza też do oferty zupełnie nowe produkty depozytowe dla klientów indywidualnych.

DnB NORD wprowadza do oferty nowe lokaty. Pierwsza z nich – to trzymiesięczna lokata o stałym oprocentowaniu, które wynosi 8% w skali roku. Bank nie stawia przy tym żadnych dodatkowych warunków – nie jest wymagane założenie konta, ani zakup innego produktu banku. W obecnej sytuacji, lokata o stałym oprocentowaniu w wysokości 8%, bez obowiązku korzystania z innych produktów banku – to w naszej ocenie propozycja bardzo fair wobec klientów, którzy jeszcze przed założeniem lokaty dokładnie wiedzą na co mogą liczyć, mówi Jarosław Dąbrowski, prezes zarządu banku DnB NORD. Minimalna kwota lokaty to 2 tys. zł.

Inna nowość – to trzymiesięczna lokata promocyjna, z której skorzystać mogą wyłącznie klienci banku zaciągający w DnB NORD kredyt hipoteczny. Jej oprocentowanie również jest stałe i wynosi aż 10% w skali roku. Cały czas udzielamy kredytów hipotecznych – także we frankach szwajcarskich i do 100% wartości nieruchomości. Tak atrakcyjna lokata – to dodatkowa promocja naszej oferty hipotecznej, mówi prezes Dąbrowski. Minimalna kwota tej lokaty to również 2 tys. zł.

Lokatę 10% założyć też mogą klienci, którzy składają zapis na obligacje NORDeko – strukturyzowany produkt z gwarancją kapitału, oparty na rynku energii odnawialnej. Zapisy na NORDeko trwają do 24 listopada br. W tym przypadku klient może wpłacić na lokatę promocyjną aż dwukrotność kwoty wpłaconej na obligacje.

Wszystkie nowe lokaty założyć można w każdym oddziale banku.

Bank DnB NORD podnosi ponadto oprocentowanie internetowej, trzymiesięcznej lokaty iNORD. Jest ono stałe i wynosi od dzisiaj 8,1% w skali roku. Minimalna kwota lokaty iNORD to 1 tys. zł. Lokatę założyć można wyłącznie za pośrednictwem systemu bankowości internetowej Banku DnB NORD.

Wszystkie lokaty dostępne są zarówno dla dotychczasowych klientów banku, jak i dla osób, które do tej pory nie były klientami DnB NORD.Tags: