Program dla MSP Banku BISE doceniony
Tygodnik Gazeta Finansowa przyznał „Programowi dla MSP” Banku BISE tytuł najlepszego produktu dla małych i średnich firm roku 2006.

Małe i średnie firmy stanowią podstawową grupę naszych klientów. Powstaliśmy po to, aby wspierać ich inwestycje i rozwój. Stale rozwijamy ofertę produktową, by była dla nich wciąż atrakcyjna - mówi Joanna Wardzińska, I zastępca prezesa zarządu Banku BISE.

Program dla MSP to połączenie specjalnej, promocyjnej oferty produktowej, doradztwa na temat funduszy europejskich oraz bezpłatnego udziału w konferencji nt. możliwości pozyskiwania środków na rozwój firmy. Program jest skierowany do nowych i obecnych klientów banku. Przystępujący do niego przedsiębiorcy mogą korzystać z rachunku europejskiego - klasycznego rachunku bieżącego, uzupełnionego o bezpłatny dostęp do baz danych o funduszach strukturalnych oraz innych programach pomocowych, a także z doradztwa na temat funduszy europejskich oraz pakietu kredytów inwestycyjnych w specjalnej, promocyjnej, cenie.Tags: