Bank Pocztowy: Killer 8/10 - Lokata
Od 6 lutego oprocentowanie 10-dniowej internetowej Killer Lokaty wynosi 8% w skali roku.

W związku z obniżką stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej, Bank Pocztowy dokonał zmiany oprocentowania lokaty Killer, pozostawiając bez zmian stawki pozostałych lokat terminowych.

W tym momencie Killer oprocentowany jest na poziomie 8%, okres trwania lokaty to zaledwie 10 dni, a minimalna kwota potrzebna do jej założenia to tylko 1 tys. zł. W porównaniu do rynku jest to wciąż bardzo atrakcyjna propozycja. Zdecydowanie wygrywa wśród lokat krótkoterminowych, szczególnie, że dostępna jest w 100% przez Internet. Ponadto w naszym sklepie on-line proponujemy kilka bardzo ciekawych lokat o różnym okresie trwania. W dalszym ciągu zamierzamy utrzymywać atrakcyjność naszej oferty na tle rynku - mówi Jacek Pomorski, Dyrektor Pionu Bankowości Detalicznej Banku Pocztowego. Killera namierzyć można w sklepie z lokatami www.lokaty-online.pl.

Również Nowe Konto Oszczędnościowe, oprocentowane na poziomie 6% w skali roku już od pierwszej złotówki, pozostaje w absolutnej czołówce kont oszczędnościowych dostępnych na rynku. W ramach programu Ekstra Procent, Klienci dokonujący transakcji kartami płatniczymi Banku Pocztowego mogą podnieść oprocentowanie swojego Nowego Konta Oszczędnościowego z 6% do aż 8% w skali roku - dla kwot do 10 tys. zł. Ponadto największymi zaletami konta jest brak kosztów związanych z jego otwarciem i prowadzeniem, funkcja sprawdzania stanu konta przez SMS oraz możliwość aż 3-krotnego w miesiącu bezpłatnego podjęcia zdeponowanych na nim środków. Nowe Konto Oszczędnościowe dostępne jest przez Internet, telefon, w oddziałach Banku Pocztowego i sieci placówek pocztowych na terenie całego kraju.