Bank BGŻ Najlepszym Partnerem w Biznesie
Bank BGŻ otrzymał tytuł „Najlepszy Partner w Biznesie 2008” w kategorii Banki, w rankingu przygotowanym przez magazyn Home&Market.

Z dużą radością przyjęliśmy wiadomość o przyznanym nam wyróżnieniu. Cieszy nas zwłaszcza fakt, iż to właśnie Klienci doceniają naszą ofertę, starania jak również zmiany jakie dokonały się w ostatnich dwóch latach w Banku. Świadczy to o tym, że nasza praca przynosi wymierne rezultaty. Z pewnością nagroda ta będzie motywowała nas do dalszej ciężkiej pracy, a okazane przez Klientów zaufanie to kapitał, z którego będziemy czerpać energię do dalszego rozwoju. Zrobimy wszystko, aby tego zaufania nie zawieść – powiedziała Agnieszka Jackiewicz-Zatyka Dyrektor Departamentu Zarządzania Sprzedażą MSP i Mikro

Home&Market po raz siódmy przyznawał nagrody „Najlepszy Partner w Biznesie” firmom wyróżniającym się bogatą ofertą, innowacyjnymi rozwiązaniami oraz dużym profesjonalizmem i rzetelnością.

Przedsiębiorstwa, ich usługi i produkty znajdujące się w tegorocznej edycji zostały wybrane w oparciu o wskazania przedsiębiorców, którzy na przełomie lipca i sierpnia wzięli udział w sondażu Home&Market i wytypowali swoich najlepszych partnerów w biznesie.