Aquarius Magazine
Relacje z Treków, wspinaczek, koncertów jazzowych, nowe trendy w finansach, wywiady ze znanymi ludźmi – Aquarius Magazine, nowy kwartalnik MultiBanku trafił do rąk 27 tysięcy Klientów Klubu Aquarius.

Aquarius Magazine to czasopismo skierowane do prestiżowych Klientów MultiBanku. Pierwszy numer został wydany w piątą rocznicę wprowadzenia oferty dla osób zamożnych i stanowi kolejną płaszczyznę dialogu pomiędzy Klientami a bankiem.

- Do Klubu Aquarius należą osoby, które obok profesjonalnych usług finansowych oczekują od banku partnerstwa i możliwości realizowania swoich pasji. Przez pięć lat mięliśmy okazję uczestniczyć wspólnie w 11 Trekach i licznych imprezach kulturalnych. Magazyn stwarza nam możliwość pokazania szerszemu gronu Klientów, co obok korzyści finansowych daje przynależność do Klubu – mówi Anna Łaszkiewicz, Dyrektor Biura Marketingu MultiBanku - Oprócz opisów stylów życia, najnowszych trendów i galerii zdjęć z klubowych podróży, Czytelnicy znajdą tu również wywiady z najbardziej znanymi „Aquariusami”. W premierowym wydaniu o swoich wyprawach opowiada podróżnik Marek Kamiński, a magazyn otwiera wyjątkowa galeria fotografii pochodzących z prowadzonej przez niego fundacji. W specjalnych działach magazynu prezentowane są nowe produkty bankowe i komentarze ekspertów odpowiedzialnych za ofertę MultiBanku - dodaje

Aquarius Magazine powstał w 5. rocznicę istnienia Klubu. Z tej okazji, dla swoich najlepszych Klientów, oprócz nowego pisma, MultiBank przygotował również promocje produktowe: bezprowizyjne wypłaty gotówki kartami debetowymi Aquarius we wszystkich bankomatach w Polsce (od 31 października 2007 do 7 stycznia 2008) oraz pakiet dla nowych Klientów obejmujący kartę kredytową VISA GOLD bez opłaty za wydanie i konto Aquarius z kredytem odnawialnym w cenie 5 zł przez pierwsze sześć miesięcy.

Informacje dodatkowe:

Kwartalnik Aquarius Magazine

Ilość stron: 66+okładka
Nakład: 30 tysięcy
Kolejny numer: grudzień 2007

Klub Aquarius w Liczbach

Społeczność Klubu Aquarius liczy już 43 tys. Klientów. Zaproszenie do Klubu może otrzymać Klient MultiBanku, który dysponuje miesięcznymi wpływami na rachunek w wysokości min. 5 tys. zł lub ulokował w MultiBanku minimum 100 tys. zł. Członkowie Klubu Aquarius są objęci indywidualną opieką doradców, którzy posiadają szerokie uprawnienia pozwalające im na kompleksową obsługę Klientów. Posiadają kompetencje kredytowe (mogą samodzielnie podejmować decyzje o udzieleniu kredytu swojemu Klientowi). Mogą również w ramach przyznanych uprawnień negocjować z Klientem oprocentowanie lokat w oparciu o stawki rynku międzybankowego. Członkowie Klubu Aquarius korzystają też ze specjalnie dla nich przygotowanej oferty finansowej (część produktów MultiBanku dostępna jest w dwóch wersjach: standardowej i specjalnej dla Członków Klubu Aquarius).