15 000 polis w Supermarkecie mBanku
Już ponad 15 tys. polis wykupili Klienci Supermarketu Ubezpieczeń Samochodowych mBanku. Do końca czerwca w mediach trwa kampania promująca ubezpieczenie z gwarantowaną najniższą ceną na rynku.

Supermarket Ubezpieczeń Samochodowych ruszył 13 lutego br. i już przekroczył poziom 15 tys. polis w tym 8 tys. OC i AC oraz 7 tys. polis różnych opcji dodatkowych, m.in.: NNW, Assistance, Samochód zastępczy, Ochrona Prawna, Ubezpieczenie Życia Posiadacza Pojazdu, Pobyt w Szpitalu w Wyniku Wypadku Komunikacyjnego.

Do 15 lipca przedłużona została promocja ‘Gwarancja najniższej ceny', w ramach której Klienci, którzy po zakupie polisy w SUS otrzymają tańszą propozycję od konkurencji - dostaną zwrot nadpłaty w mBanku.

Od 10 maja do 30 czerwca br. potrwa kampania reklamowa SUS, łącząca cele sprzedażowe oraz wizerunkowe.
Hasło przewodnie kampanii brzmi: ‘Gwarantujemy najtańsze ubezpieczenie AC i OC na rynku!'. Do kampanii mBank wykorzystuje media ściśle dopasowane do grupy celowej, czyli osób posiadających samochód i chcących go ubezpieczyć. Reklama Supermarketu Ubezpieczeń Samochodowych mBanku widoczna jest:
a) w Internecie, na portalach t.j. motofakty.pl, motofakty.pl, autogielda.pl, motonews.pl, 4x4.pl, automix.pl, motoX.com.pl, gielda-samochodowa.pl, carrus.pl, supergielda.pl, auto.com.pl, autogaleria.pl, Auto-Swiat.pl, parkmaszyn.pl, rallypl.com, moto.pl) oraz Interia i Wirtualna Polska,
b) w radio: ZET, RADIOSTACJA, Drapacz Chmur, PIN Warszawa, PR-3, WA-WA
c) na giełdach samochodowych: Słomczyn, Mysłowice, Gliwice, Poznań, Warszawa, Lubin, Wrocław, Kraków, Łódź,
d) na stacjach benzynowych JET i Lotos,
e) w telewizji TVN Turbo

Kreacje do kampanii przygotowała agencja Czteryczwarte. Za zakup mediów odpowiadał dom mediowy Viseum oraz firma Novem (zakup Internetu).

Ponadto od 29 maja do 4 czerwca, specjalną ofertą tygodnia w mBanku będzie Ubezpieczenie Pobytu w Szpitalu w Wyniku Nieszczęśliwego Wypadku Posiadacza Pojazdu, za jedyne 10 groszy miesięcznie.

Supermarket Ubezpieczeń Samochodowych to oferta przygotowana przez mBank oraz BRE Ubezpieczenia. Platforma umożliwia porównywanie kilku ofert oraz zakup i obsługę polisy on-line.

Atrakcyjność cen Supermarketu Ubezpieczeń Samochodowych potwierdziły zestawienia opublikowane w Newsweek Polska (12.03.07), Super Express (5.03.07) oraz w Gazecie Wyborczej (29.03.07).

Z oferty Supermarketu Ubezpieczeń Samochodowych mogą skorzystać osoby posiadające rachunek eKONTO w mBanku. Wniosek on-line dostępny jest w systemie transakcyjnym po zalogowaniu. Poprzez stały wygodny dostęp do usług oraz najkorzystniejszą na rynku cenę, mBank realizuje w Supermarkecie US swoją misję: Maksimum korzyści i wygody.Tags: