Zmiany w kontach osobistych Banku BGŻ
Od początku maja zostają wprowadzone zmiany w zakresie oferowanych przez Bank BGŻ kont osobistych. Ich celem jest zwiększenie konkurencyjności Banku BGŻ na rynku poprzez dostosowanie oferty do potrzeb i oczekiwań klientów.

- Mam nadzieję, że wprowadzone zmiany przyczynią się do znacznego wzrostu sprzedaży kont osobistych i okażą się sukcesem porównywalnym z naszym kredytem hipotecznym – powiedział Gabriel Główka wiceprezes Banku BGŻ.

W ofercie będą znajdowały się trzy podstawowe plany taryfowe:
- Plan Aktywny – przeznaczony dla klientów aktywnie korzystających z konta;
- Plan Internetowy – przeznaczony dla klientów preferujących kontakt z bankiem za pośrednictwem systemów bankowości elektronicznej (Internet, IVR);
- Plan Standardowy – dla osób, które rzadziej korzystają z usług dostępnych w ramach konta osobistego.

Charakterystyka nowych kont:
1. Plan Aktywny - 15 zł miesięcznie za prowadzenie rachunku, bez opłat za przelewy, stałe zlecenia, korzystanie z systemów bankowości telefonicznej i internetowej oraz karty debetowej, ubezpieczenie NNW z sumą ubezpieczenia 25 000 zł, pakiet usług Assistance, otwarcie i prowadzenie konta lokacyjnego Eskalacja.
2. Plan Internetowy – 0 zł miesięcznie za prowadzenie rachunku, bezpłatne operacje przez samoobsługowe kanały dostępu do rachunku: Internet i IVR, płatne operacje w oddziałach i za pośrednictwem operatora TeleBGŻ oraz korzystanie z karty debetowej.
3. Plan Standardowy (dotychczasowy Plan1) –. 5 zł miesięcznie za prowadzenie rachunku, wszystkie pozostałe operacje płatne wg tabel.Tags: