Zapraszamy do odwiedzenia stoisk targowych Banku BGŻ na Międzynarodowych Targach Poznańskich
We wrześniu i na początku października br. Bank BGŻ będzie uczestniczył w dwóch imprezach targowych branży rolniczej na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Podczas jesiennych spotkań zaprezentujemy bogatą ofertę z zakresu produktów i usług, w tym kilka nowości, dla agrobiznesu.

Polagra-Food

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska targowego Banku BGŻ podczas Międzynarodowych Targów Wyrobów Spożywczych i Gastronomii Polagra-Food w terminie 15-18.09.2008 r. – pawilon 8, stoisko 15.
To największe targi branży spożywczej w Europie Środkowej i Wschodniej. Cała ekspozycja zostanie podzielona na pięć specjalistycznych salonów wystawienniczych: Salon Wyrobów Spożywczych i Napojów, Salon Gastronomii, Salon Win i Alkoholi, Salon Wyposażenia Sklepów oraz Salon Franchisingu. W ramach każdego Salonu odbędzie się bogaty program wydarzeń, pokazów, konkursów i konferencji. Równolegle z targami Polagra-Food odbędą się Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych Polagra-Tech i Międzynarodowy Salon Dodatków do Żywności.

FARMA

Zapraszamy również do odwiedzenia stoiska targowego Banku BGŻ podczas Międzynarodowych Targów Hodowli Zwierząt i Rozwoju Obszarów Wiejskich FARMA w terminie 03-05.10.2008 r. – pawilon 5, stoisko 24.
Targi te to doskonała okazja do zapoznania się z najnowszą ofertą producentów i dystrybutorów zwierzęcego materiału hodowlanego, maszyn i urządzeń stosowanych w produkcji zwierzęcej, budownictwa wiejskiego, wyposażenia budynków inwentarskich, pasz i dodatków paszowych, artykułów z zakresu weterynarii oraz firm świadczących usługi dla rolnictwa z zakresu finansów, ubezpieczeń oraz doradztwa. Targom towarzyszyć będzie interesujący cykl konferencji i seminariów, dotykających najbardziej aktualnych problemów i perspektyw rozwoju dla poszczególnych bloków tematycznych. Równolegle z FARMĄ odbędzie się XXIII Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych - specjalistyczna wystawa dorobku polskich hodowców. Ponadto specjalnie dla sektora ogrodniczego w tym roku zostanie wyodrębniony Salon Kontraktacji Ogrodniczych PRO-HORTI.

Bank BGŻ serdecznie zaprasza do Poznania!Tags: