Wyjedź do Skandynawii z kartą Nordea Aspiracje
Nordea Bank Polska przygotował dla swoich klientów – posiadaczy karty kredytowej Nordea Aspiracje – konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjne dwuosobowe wycieczki do Szwecji, Norwegii, Finlandii i Danii oraz unikatowe przewodniki po Skandynawii.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy:
• w okresie od 4 czerwca do 31 lipca br. wykonać przynajmniej jedną transakcję kartą kredytową Nordea Aspiracje na kwotę przynajmniej 25 złotych
• wypełnić kupon konkursowy na www.nordea.pl i odpowiedzieć na pytanie: „Dlaczego fascynuje Cię Skandynawia?”.
Autorzy trzech najciekawszych, wybranych przez komisję konkursową, wypowiedzi otrzymają vouchery na dwuosobową wycieczkę do wybranego skandynawskiego kraju oraz kieszonkowe w wysokości 15 proc. wartości wycieczki.
Spośród pozostałych uczestników konkursu komisja wybierze 1000 najciekawszych wypowiedzi, a ich autorzy otrzymają niedostępny w sprzedaży przewodnik po Skandynawii wydany przez wydawnictwo Pascal.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 25 sierpnia br. Szczegółowy regulamin dostępny jest na www.nordea.pl oraz w placówkach Nordea Bank Polska.

Aby otrzymać kartę Nordea Aspiracje wystarczy wypełnić wniosek dostępny w oddziałach banku i na www.nordea.pl oraz spełnić jeden z dwóch warunków:
• posiadać miesięczne dochody w kwocie minimum 1 000 złotych (Standard) lub 5 000 złotych (Gold) lub
• posiadać wolne środki, które mogą być zabezpieczeniem limitu kredytowego karty.
Limit kredytowy karty Nordea Aspiracje ustalany jest indywidualnie i może sięgać maksymalnie 10 000 zł dla karty Standard i 50 000 zł dla karty Gold. Oprocentowanie karty to 12,5 proc. Okres bezodsetkowy wynosi do 54 dni.
Zaletą karty Nordea Aspiracje jest bogaty pakiet ubezpieczeniowy obejmujący następujące ryzyka:
• utratę karty
• trwałą i czasową niezdolność do pracy
• utratę pracy
• NNW w podróży zagranicznej o sumie ubezpieczenia do 100 000 złotych (Standard) do 200 000 złotych (Gold).
Za możliwość korzystania z tego pakietu pobierana jest miesięczna opłata w wysokości 0,65 proc. zadłużenia w rachunku karty. Pakietem ubezpieczeń NNW są objęci posiadacze karty oraz członkowie rodzin towarzyszący im w podróży zagranicznej. Z ubezpieczenia NNW można skorzystać nawet wtedy, gdy nie płaciliśmy za podróż przy pomocy karty kredytowej.

Więcej informacji o konkursie