Wybierz kartę kredytową i zgarnij 50 zł!
ING Bank Śląski umożliwia nabycie karty kredytowej bez zaświadczenia o zarobkach. Jednocześnie Bank kontynuuje akcję promocyjną dla klientów indywidualnych, w ramach której mogą otrzymać 50 zł w prezencie nabywając kartę kredytową!

ING Bank Śląski umożliwia nabycie karty kredytowej bez zaświadczenia o zarobkach. Wystarczy tzw. oświadczenie, aby otrzymać kartę kredytową z limitem 500 zł dla klientów uzyskujących miesięczny dochód netto w kwocie od 700 zł do 1499,99 zł lub z limitem 2000 zł dla klientów uzyskujących miesięczny dochód netto w kwocie od 1500 zł.

Dodatkowo Bank wprowadził specjalną ofertę dla studentów, którzy ukończyli przynajmniej pierwszy rok studiów. Mogą oni otrzymać Pomarańczową kartę kredytową VISA z limitem 500 zł na podstawie złożonego oświadczenia. Do 30 września b.r. Bank nie pobiera opłat za wypłatę gotówki Pomarańczową kartą kredytową VISA we wszystkich bankomatach, w tym w bankomatach zagranicznych.

W ramach kampanii „Wybierz kartę kredytową i zgarnij 50 zł!” każdy Klient indywidualny, który podpisze z Bankiem umowę o wydanie karty kredytowej oraz wykona przy użyciu tej karty przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową o dowolnej wartości, otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 50 zł.

W kampanii „Wybierz kartę kredytową i zgarnij 50 zł!” wykorzystywane są następujące narzędzia promocyjne:

Materiały wizualizacyjne w placówkach
 wyklejki na witryny okienne
 duże i małe plakaty
 standy na ulotki + ulotki
 banknoty 50 zł z przylepcem

Mailing
 Mailing i telemarketing do wybranej grupy Klientów

Inne
 informacje i banery na www.ingbank.pl
 banery w systemie ING BankOnLine
 reklama na ekranie bankomatu (Ekran transakcyjny)Tags: