Tańsze kredyty i pożyczki dla MSP
Bank BGŻ obniżył ceny produktów dla klientów z sektora małych i średnich firm. Taniej można obecnie skorzystać z pożyczki zabezpieczonej hipoteką oraz kredytu Ekspres Linia.

– Mali i średni przedsiębiorcy coraz częściej oczekują od banków wsparcia w realizacji rozwoju biznesu. Staramy się tak zmieniać naszą ofertę aby sprostać ich oczekiwaniom – powiedziała Agnieszka Jackiewicz-Zatyka dyrektor departamentu małych i średnich firm w Banku BGŻ. Dodała, iż wprowadzenie oferty promocyjnej sprzyja nie tylko zwiększeniu sprzedaży, ale również pozyskaniu nowych klientów.

W przypadku pożyczki zabezpieczonej hipoteką bank nie pobiera prowizji przygotowawczej od klientów, którzy podpiszą umowę do końca września na kwotę min. 100 tys. zł oraz uruchomienie środków nastąpi w ciągu tygodnia od dnia podpisania umowy.

Przy kredycie Ekspres Linia bank zrezygnował z pobierania marży przez 3 miesiące licząc od miesiąca, w którym klient podpisał umowę. Oznacza to, że oprocentowanie kredytu w tym okresie równe jest stawce 1-miesięcznego WIBOR-u.Tags: