Student z kasą na wakacjach!
W ramach wakacyjnej promocji, mBank zwraca studentom aktywnie korzystającym z karty mBank Euro<26 opłatę za jej wydanie.

Studenci, którzy do końca sierpnia br. aktywują kartę mBank Euro<26 oraz wykonają nią co najmniej 6 transakcji w ciągu kolejnych 3 miesięcy, otrzymają zwrot opłaty za jej wydanie. Zwrot nie jest uzależniony od kwoty oraz typu transakcji wykonanych kartą. Standardowo karta mBank Euro<26 kosztuje od 35 zł do 75 zł.

Dzięki karcie studenci otrzymują dodatkowe pieniądze do 1 500 zł, ubezpieczenie NNW w trzech różnych wariantach do wyboru oraz prawo do 4500 zniżek w Polsce i 100 000 w Europie. Dodatkowo karta jest dokumentem potwierdzający status studenta na całym świecie.

Ponadto, w ramach programu Darmowe Doładowania, za każde 100 zł wydane kartami mBanku użytkownik telefonii mBank mobile otrzymuje 1 zł darmowego doładowania do wykorzystania na rozmowy, SMSy, MMSy do wszystkich sieci, a także dostęp do Internetu. Dodatkowe minuty otrzymuje się także inwestując w fundusze poprzez SFI, korzystając z usługi eMAKLER, zaciągając kredyt lub ubezpieczając samochód w mBanku. Kalkulator, dzięki któremu Klienci mogą policzyć ile zyskają w Programie, dostępny jest w serwisie mBank mobile.

mBank zapewnia bankowość w zasięgu ręki, dostępną w każdym czasie i miejscu na świecie. Dążeniem mBanku jest stanie się otwartą platformą finansową, pozwalającą Klientom na porównanie ofert różnych firm i dokonanie świadomego wyboru odpowiednich produktów.Tags: