Rozwijaj firmę z ofertą mBIZNES
mBank przez rok opłaci ZUS Klientom mBIZNES - nawet 10 000 złotych może uzyskać każda firma, także nowopowstała, zakładając rachunek w mBanku.

mBank uzupełnił swoją ofertę dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą o limit kredytowy w rachunku mBIZNES konto uruchamiany bez żadnych formalności.

Aby uzyskać nawet 10 tys. PLN na rozwój firmy, wystarczy we wniosku o rachunek mBIZNES konto zaznaczyć chęć posiadania limitu. mBank nie wymaga żadnych dodatkowych dokumentów, a sam limit przyznawany jest bez prowizji. Klient płaci jedynie za wykorzystywane zadłużenie. Limit uruchamiany jest automatycznie już w momencie odblokowania rachunku.

Dodatkowo, po pół roku posiadania rachunku przez Klienta przyznany mu limit kredytowy może zostać zwiększony do 20 tys. jedynie na podstawie obrotów na rachunku. Od Klientów regulujących przelewy do ZUS z rachunku w mBanku nie będą wymagane żadne dokumenty, a limit zostanie przyznany już w ciągu 5 minut od złożenia wniosku.

W Polsce firmy, szczególnie te najmłodsze, mają ogromne problemy z pozyskiwaniem kapitału na bieżącą działalność - mówi Marek Piotrowski, odpowiedzialny za Linię mBIZNES w mBanku. Nasza oferta w prosty sposób zaspokoi najpilniejsze potrzeby. 10 tys. PLN limitu kredytowego to więcej, niż suma rocznych składek na ZUS. Myślę, że taki kredyt bez żadnych dokumentów to również bardzo obiecujący początek współpracy dla firm, które zechcą przenieść do nas rachunek z innego banku. Firmy, które działają na rynku od przynajmniej roku, mogą uzyskać limit aż do wys. 4 mln PLN, bez zabezpieczeń rzeczowych, a do 100 tys. - bez żadnych zabezpieczeń. Jestem przekonany, że ta oferta i kolejne zmiany, które przygotowujemy na sierpień pozwolą znacznie zwiększyć akwizycję zarówno nowych Klientów jak i wartości udzielonych kredytów - dodaje Marek Piotrowski.

Limit kredytowy przyznawany jest bez prowizji, a jego aktualne oprocentowanie wynosi 10,5%.

Z oferty mBIZNES mBanku korzysta już przeszło 150 tys. firm. Od początku roku liczba rachunków mBIZNES wzrosła o 14% do 194,8 tys.

Oferta mBIZNES gwarantuje Klientom biznesowym:
0 zł za przelewy do ZUS i US
0 zł za otwarcie i prowadzenie mBIZNES konta
0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach mBanku

Mikrofirmom mBank proponuje:
Rachunek rozliczeniowy mBIZNES konto
Rachunek oszczędnościowy mBIZNES max
Karta debetowa Visa Business Electron wydawana bezpłatnie do mBIZNES konta (opłata miesięczna: 3,5 zł)
Karta obciążeniowa Visa Business
Limit kredytowy w rachunku mBIZNES konto
mPLAN hipoteczny dla mikrofirmTags: