Raiffeisen Bank: Internetowy R-Market już działa
R-Market, internetowy sklep Raiffeisen Bank Polska S.A., oferuje wygodne i bezpieczne zakupy szerokiej gamy towarów z darmową dostawą do domu. Na początek proponuje wyjątkowe promocje na telefony marki Nokia i perfumy.

Raiffeisen Bank Polska S.A. uruchomił we współpracy z firmą Blue Media nowoczesny sklep internetowy R-Market (dostępny na www.r-market.pl oraz ze strony www.raiffeisen.pl), którego główne zalety to najlepsze marki, oryginalne produkty, darmowa dostawa i bezpieczne płatności. Jego utworzenie jest kolejnym elementem strategii podnoszenia poziomu obsługi Klientów w Raiffeisen Bank Polska S.A., jak i umacniania jego wizerunku jako instytucji finansowej wiodącej w oferowaniu najnowocześniejszych rozwiązań na rynku.

Oferta R-Marketu zaprezentowana jest w kilku głównych kategoriach (m.in. Telefony, Moda i uroda czy Dom i wnętrze), które składają się z poszczególnych grup towarów. W propozycjach dla Klientów dominują wyroby uznanych marek, m.in. Apple, Yamaha, Villeroy & Boch, Mont Blanc, Nokia, Tag Heuer, Sony, Kenzo, Hugo Boss, Dunhill, Chanel. W sumie dostępne są towary ponad 130 renomowanych producentów z całego świata.

„Budując ofertę R-Marketu skupiliśmy się udostępnieniu naszym Klientom produktów jak najwyższej jakości. Obszerna kategoria gadżetów i upominków będzie na pewno pomocna przy wyborze nietuzinkowego prezentu. Wierzymy, że zakupy przez internet będą coraz bardziej zyskiwać na popularności, gdyż Klient chce oszczędzać czas i mieć nieograniczoną swobodę w dostępie do różnych produktów” – mówi Piotr Hołownia z Departamentu Rozwoju Produktów Bankowości Detalicznej w Raiffeisen Bank Polska S.A.

Market został zbudowany w oparciu o doskonałą funkcjonalność, a zastosowane rozwiązanie w postaci Multikoszyka zapewnia bezpieczeństwo i wygodę w trakcie przeprowadzania transakcji płatności. Darmowa dostawa kurierem to dodatkowy atut.

Rejestrując się w R-Markecie do 16 listopada 2007 roku, każdy Klient otrzyma 5 złotych, które może przeznaczyć na zakupy. Do 31 października br. obowiązuje specjalna oferta cenowa na zakup wszystkich modeli telefonów Nokia. Z kolei od 1 do 16 listopada będzie można skorzystać z rabatów na wybrane perfumy.