Przeniesienie limitu kredytu w rachunku bieżącym na uproszczonych zasadach
Właściciele małych firm, którzy do końca roku zdecydują się na przeniesienie kredytu w rachunku bieżącym do MultiBanku mogą liczyć na oprocentowanie wynoszące nawet 6,5% w skali rocznej, zwiększenie przyznanego limitu do 20 % oraz Kartę Visa Business za darmo.

Popularne, szczególnie wśród posiadaczy kredytów hipotecznych, przeniesienie zobowiązania z banku do banku pozwala często uzyskać niższe oprocentowanie oraz dodatkowe środki finansowe. Sprzyjająca koniunktura zachęca banki do współpracy z sektorem małych przedsiębiorstw, dlatego obok osób fizycznych, również właściciele małych firm mogą liczyć na coraz bardziej liberalne i przyjazne warunki podczas przenoszenia zobowiązań kredytowych.

- Postanowiliśmy zaproponować przedsiębiorcom możliwość przeniesienia kredytu odnawialnego w rachunku bieżącym do MultiBanku bez badania zdolności kredytowej. Klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z oferty na uproszczonych zasadach mogą liczyć na powiększenie limitu do 20% bez dodatkowych zabezpieczeń – mówi Halina Rosińska z Wydziału Małych Firm w MultiBanku – Oprocentowanie przeniesionego kredytu może wynieść nawet 6,5% w zależności od wysokości przyznanego limitu. Dodatkowo, przedsiębiorca otrzyma od MultiBanku Kartę Visa Business zwolnioną z opłaty za wydanie. Promocyjne warunki przeniesienia limitu obowiązują do końca bieżącego roku - dodaje

Aby skorzystać z uproszczonych procedur, przedsiębiorca musi posiadać czynny kredyt odnawialny w rachunku bieżącym firmy w innym banku, od co najmniej 18 miesięcy oraz pozytywną opinię o prawidłowej obsłudze zadłużenia z okresu ostatnich 6 miesięcy. Kredyty do 100 tys. zł nie wymagają weryfikacji zabezpieczeń W przypadku kredytów przekraczających powyższą kwotę bank weryfikuje istnienie i stan zabezpieczenia.

Informacje dodatkowe:

Kredyt w rachunku bieżącym
- środki na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością
- dostęp do kredytu 24 h na dobę w formie gotówkowej – wypłata gotówki w placówce, bankomacie lub w formie bezgotówkowej – płatność kartą, przelewem
- odsetki od kredytu naliczane są w zależności od stopnia wykorzystania limitu
- kredyt jest przypisany do nowoczesnego, taniego rachunku bankowego, oferującego dostęp do pozostałych produktów MultiBanku i obsługi przez kanały zdalne: Internet, WAP, SMS, multiliniaTags: