Przedsiębiorca z kredytem może czuć się pewniej
Już ponad 1500 nowopowstałych mikrofirm rozpoczęło współpracę z MultiBankiem korzystając z pakietu MultiStarter Business. Od chwili wprowadzenia oferty, średnio 45 przedsiębiorców dziennie wybierało MultiBank jako partnera finansowego.

Zdaniem specjalistów z Wydziału Małych Firm w MultiBanku, o popularności oferty decydują korzystne warunki prowadzenia rachunku i dostęp do kredytu już w pierwszych dniach działalności firmy. Przedsiębiorcy mogą korzystać z Dopuszczalnego Salda Debetowego i limitu w karcie Visa Business Charge, a warunkiem przyznania kredytów jest przedstawienie przez osobę fizyczną dobrej historii współpracy z bankami.

- Dostęp do kredytu już w początkowym okresie działalności firmy pozwala uniknąć drobnych problemów z płynnością finansową, które są najczęstszą przyczyną niepowodzeń młodych przedsiębiorstw – mówi Szymon Szczypiński z Wydziału Małych Firm w MultiBanku –Świadomość posiadania rezerw w postaci ewentualnej pożyczki z banku pozwala patrzeć spokojnie w przyszłość bez obaw, o brak środków np. na uregulowanie czynszu czy opłat z tytułu ZUS – dodaje Szczypiński

Zgodnie z bieżącą koniunkturą rynkową największą liczbę nowych przedsiębiorstw, korzystających z usług MultiBanku, stanowią firmy budowlane oraz przedstawicielstwa firm ubezpieczeniowych i finansowych. Z oferty chętnie korzystają także prawnicy, prowadzący działalność gospodarczą, którzy często traktują finanse prywatne i firmowe jako jedną całość. Posiadacze rachunków osobistych i biznesowych w MultiBanku mają dostęp do wszystkich swoich finansów w jednym miejscu, po zalogowaniu do serwisu transakcyjnego.

Informacje dodatkowe:

MultiStarter Business to rachunek bieżący stworzony z myślą o małych dynamicznych firmach, które właśnie rozpoczynają swoją działalność.

0 zł za prowadzenie konta firmowego przez 12 miesięcy
0 zł za przelewy do ZUS
0 zł za przelewy do US
0 zł za przelew wewnętrzny
1 zł za przelew zewnętrzny

Dodatkowo: bezpłatna księgowość w Internecie przez 6 miesięcy w serwisie ifirma.pl

Serwis ifirma.pl, przygotowany z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach, jest pierwszym w Polsce i jednym z pierwszych na świecie systemów księgowych wykorzystujących zalety sieci Internet. System umożliwia automatyczne prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, ewidencji VAT, amortyzacji oraz automatyczne naliczanie należności podatkowych i generowanie odpowiednich deklaracji.Tags: