Pracownicy ING Banku oddają krew
Pracownicy ING Banku Śląskiego po raz kolejny zorganizowali akcję honorowego krwiodawstwa. Była to już jedenasta akcja wśród pracowników Grupy ING w Polsce, w tym czwarta w Warszawie. Do tej pory krew oddało ponad 400 pracowników.

Akcja honorowego oddawania krwi odbyła się 15 września b.r. w budynku Centrali w Warszawie przy pl. Trzech Krzyży 10/ 14. Pracownicy mogli się zarejestrować i oddać krew w godzinach od 10.00 do 15.00. Akcję przeprowadziła ekipa medyczna z Regionalnej Stacji Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie.

Akcje krwiodawstwa wpisały się już na stałe w społeczne działania Banku. Podobnie jak poprzednie, ta również cieszyła się dużym zainteresowaniem – zgłosiło się ponad 30 pracowników banku.

Akcje krwiodawstwa są jednymi z wielu działań, jakie prowadzi Bank w celu ratowania życia i zdrowia ludzkiego. Korporacyjna odpowiedzialność społeczna jest fundamentalną częścią działań ING Banku Śląskiego, a działająca Fundacja ING Dzieciom od lat wspiera specjalistyczne kliniki medyczne dla dzieci oraz ośrodki pomocy społecznej.