Ponad 1,4 mld zł nowych kredytów hipotecznych i budowlanych
Od początku 2007 roku do końca września Bank BGŻ udzielił kredytów hipotecznych i budowlanych o łącznej wartości ponad 1,4 mld złotych. Jest to o 51 proc. więcej niż w takim samym okresie 2006 roku. Zadłużenie klientów z tytułu takich kredytów przekracza już 2,7 mld zł.

- W 2007 roku podpisaliśmy umowy dotyczące udzielenia 8,9 tysiąca kredytów hipotecznych i budowlanych. Naszym sprzymierzeńcem w osiąganiu tak znaczącej dynamiki wciąż jest utrzymująca się bardzo dobra koniunktura na rynku – powiedziała Dorota Czańka, dyrektor departamentu sprzedaży detalicznej w Banku BGŻ. Dodała, że wśród sprzedanych kredytów 64 proc. stanowiły kredyty złotowe. Ich wartość w końcu września wyniosła 895 mln zł.

Kredyt hipoteczny Banku BGŻ oferowany jest w placówkach banku, a także w specjalnych centrach hipotecznych, których jest obecnie w Polsce 14. Znajdują się one w Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Zielonej Górze i Gorzowie Wielkopolskim, Lublinie i Olsztynie.

Współpracujemy aktywnie z liczącymi się na rynku doradcami finansowymi, takimi jak np.: Expander, Open Finance, Notus, Noble Bank, Money Expert.

Kredytobiorcom, oprócz konkurencyjnego oprocentowania, Bank BGŻ oferuje również:
- ubezpieczenie niskiego wkładu własnego
- sfinansowanie wielu celów (w tym także kredytowanie działki rekreacyjnej, domku letniskowego, refinansowanie środków własnych już zainwestowanych w inwestycję mieszkaniową),
- łączenie celów kredytowania
- kredytowanie prowizji przygotowawczej
- kredytowanie opłat związanych z nabyciem nieruchomości
- możliwość bezpłatnej wyceny nieruchomości
- rozliczenie do 40 proc. kredytu bez fakturTags: