Piąte urodziny Planów Finansowych w MultiBanku
Piąta rocznica powstania Planów Finansowych, obszaru zajmującego się produktami hipotecznymi w MultiBanku, zbiegła się z rekordowymi w historii wynikami sprzedaży. Już w maju wartość kredytów hipotecznych udzielonych przez Bank od początku 2007 roku przekroczyła 1 mld PLN.

Dokładnie 28 maja 2002r, został złożony pierwszy wniosek o kredyt hipoteczny zarejestrowany przez Centrum Usług Finansowych nr 1 w Poznaniu. Od tego czasu Plany Finansowe rozwijały się bardzo dynamicznie i stały się jednym z flagowych produktów MultiBanku. Pięć lat działalności obszaru kredytów hipotecznych MultiBanku to ponad 55tys. złożonych wniosków i przekroczony poziom 5 mld PLN wolumenu bilansowego kredytów.

W 2006 roku wartość sprzedaży kredytów hipotecznych w MultiBanku osiągnęła poziom 2,3 mld PLN, co stanowi roczny rekord w historii Banku. Boom na rynku nieruchomości sprzyja doskonałym rezultatom Planów Finansowych, jednak obserwowane aktualnie wyniki przekraczają oczekiwania samych autorów sukcesu.

- 10 kwietnia MultiBank świętował przekroczenie 800 mln zł wartości kredytów hipotecznych udzielonych od początku 2007 roku. Jest to wynik dwukrotnie wyższy w stosunku do 399 mln zł. osiągniętych w analogicznym okresie ubiegłego roku – mówi Hubert Pałgan, wicedyrektor MultiBanku – 28 maja odbyła się uroczystość z okazji pięciolecia obecności Planów Finansowych w ofercie MultiBanku i wartość sprzedanych kredytów do tego dnia osiągnęła już poziom 1 miliarda 164 milionów złotych. Bardzo dobre wyniki sprzedaży potwierdzają unikalność naszych produktów – dodaje Pałgan

Bank wiąże sukcesy przede wszystkim z rosnącą jakością obsługi klienta, monitorowaną w badaniach Mystery Shopping, oraz wyjątkową funkcjonalnością produktów. Dodatkowe korzyści wynikające z pakietowej oferty tj., kredyt odnawialny i gotówkowy w niższych cenach, kredyt modernizacyjny, możliwość bezprowizyjnego przewalutowania zobowiązania i unikalny model bilansowania odsetek, to czynniki, które zdaniem Huberta Pałgana decydują o popularności Planów Finansowych MultiBanku wśród Klientów wymagających.Tags: