Nowe funkcjonalności w systemie ING BankOnLine
W najbliższą niedzielę ING Bank Śląski planuje prace modernizacyjne oraz wdrożenie nowych funkcjonalności w systemie bankowości internetowej. W związku z powyższym, system ING BankOnLine będzie niedostępny od godz. 18 w niedzielę (12 października) do godz. 12 w poniedziałek (13 października b.r.).

Poza zmianami związanymi z modernizacja systemu bank wprowadzi możliwość automatycznego otwierania lokat terminowych oraz zmieni wnioski o udostępnienie, aktywację i odblokowanie dostępu do bankowości internetowej.

Zwracamy się z prośbą do naszych Klientów, aby zlecili terminowe płatności lub inne dyspozycje w systemie ING BankOnLine planowane na dzień 13 października 2008 w terminie wcześniejszym. Równocześnie informujemy, że będą oni mieli w tym czasie dostęp do swoich pieniędzy poprzez sieć bankomatów oraz karty płatnicze. Pieniądze będzie można wpłacić na rachunek korzystając z wpłatomatów oraz dokonując wpłat w Oddziałach Banku. Klienci będą mogli skorzystać też z Call Centre.

Przerwa w dostępie do bankowości internetowej nie będzie miała wpływu na realizację dyspozycji zleconych wcześniej w systemie oraz realizację transakcji kartowych.

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z HELP-LINE 0 801 601 607.