MultiBank - Szlifowanie diamentów
W dniach 27-28 czerwca, grupa młodych muzyków będzie szlifować swoje umiejętności podczas URBANATOR DAYS - warsztatów, prowadzonych przez jednego z najsłynniejszych polskich jazzmanów – Michała Urbaniaka. Artysta, wraz z sześcioosobowym zespołem, udzieli lekcji muzycznych w klasach: skrzypiec, perkusji, gitary, śpiewu oraz instrumentów klawiszowych. Najlepsi wystąpią wspólnie z zespołem Urbanator podczas uroczystego koncertu w Warszawie. MultiBank objął patronat nad imprezą.

Główną ideą warsztatów jest stworzenie warunków, w których młodzi ludzie będą mięli okazję podpatrywania najlepszych praktyk muzyków cenionych na całym świecie. Pierwszy dzień imprezy obejmie zajęcia z Michałem Urbaniakiem oraz artystami z Nowego Jorku i Londynu. Kolejnym punktem dwudniowego wydarzenia będzie uroczysty koncert w Parku Sowińskiego w Warszawie, który zakończy się wspólnym jam session w wykonaniu URBANATORA i najlepszych uczestników warsztatów.

- Jednym z obszarów naszych działań w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu jest wspieranie młodych talentów. Dlatego zaangażowaliśmy się w tym roku w organizację Oskarów Fashion oraz Urbanator Days, imprez, dzięki którym artyści rozpoczynający karierę mogą zaprezentować swoją twórczość szerszej publiczności. – mówi Anna Łaszkiewicz, Dyrektor Biura Marketingu MultiBanku –– Wsparcie imprezy z udziałem jazzmanów światowego formatu to także ukłon w kierunku Klientów MultiBanku, z których aż 41% jest miłośnikami tej muzyki - dodaje Łaszkiewicz

Informacje dodatkowe:

Urbanator Days

Dzień 1 ( 27.06.2007) – warsztaty muzyczne (all day) prowadzone przez Michała Urbaniaka i sześcioosobowy zespół muzyków z Nowego Jorku i Londynu. Warsztaty odbędą się w Szkole Muzycznej Nr 301 I-go i II-do stopnia na Woli w Warszawie.

Dzień 2 (28.06.2007), godz.18.00 – koncert w Parku Sowińskiego w Warszawie ( ul. Elekcyjna 17). Udział w koncercie zapowiedzieli: międzynarodowy projekt Michała Urbaniaka URBANATOR oraz zaproszeni goście: Mika z zespołem i „November Project”, grupa muzyczna, którą opiekuje się Fundacja Awangarda.

Koncert poprowadzi dziennikarz radiowy Michael Moritz.Tags: