MultiBank: Klienci lubią płynność
Wyniki sprzedażowe nowego produktu MultiBanku, samodzielnego rachunku oszczędnościowego MultiMax potwierdzają, że Klienci doceniają możliwość osiągnięcia wysokiego zysku przy stałym dostępie do posiadanych środków finansowych. W 30 dni roboczych od wprowadzenia na rynek nowego produktu, wartość depozytów ulokowanych przez Klientów na rachunku MultiMax przekroczyła 100 milionów złotych.

MultiMax i MultiMax Aquarius to samodzielne, wysokooprocentowane rachunki oszczędnościowe o charakterze bieżącym. Oznacza to, że Klient może oszczędzać zachowując stały dostęp do zgromadzonych na rachunku środków. Oprocentowanie wkładu naliczane jest co miesiąc, a Klient ma możliwość swobodnego wpłacania i wypłacania dowolnych kwot bez utraty już naliczonych odsetek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, osoby, które dysponują nadwyżkami pieniężnymi, ale chcą zachować stałą płynność finansową nie muszą trzymać wszystkich pieniędzy na niżej oprocentowanych rachunkach rozliczeniowych. Mogą pozwolić sobie na przeniesienie nadwyżek finansowych na lepiej oprocentowany rachunek oszczędnościowy MultiMax, bez ryzyka utraty płynność finansowej. W ten sposób oszczędzają bez konieczności dodatkowych zobowiązań.

- Ofertę MultiMax wprowadziliśmy na rynek 4 czerwca, a już 16 lipca wartość depozytów zgromadzonych przez Klientów na kontach MultiMax i MultiMax Aquarius przekroczyła kwotę 100 milionów złotych – mówi Anna Kapluk-Pryczek, Naczelnik Wydziału Klientów Młodych, Rozwojowych i Stabilnych – Klienci docenili przede wszystkim swobodę i wysokie zyski, jakie daje im MultiMax. Ważne jest również to, że nie jest to ograniczona czasowo oferta promocyjna, a solidnie przygotowany produkt znajdujący się na stałe w ofercie MultiBanku – dodaje.

Założenie konta MultiMax nie wiąże się z koniecznością posiadania rachunku w MultiBanku.

Informacje dodatkowe:

Rachunek oszczędnościowy MultiMax został sparametryzowany w dwóch wariantach:

MultiMax – oprocentowanie rachunku wynosi 4,00% niezależnie od wpłaconej kwoty. Rachunek dostępny dla wszystkich Klientów.

MultiMax Aquarius – oprocentowanie rachunku wynosi 4,1% dla depozytów mniejszych (poniżej 100 tys., zł) oraz 4,2% dla depozytów powyżej 100 tys. zł. Rachunek dostępny dla posiadaczy MultiKonta Aquarius.

W obu przypadkach otwarcie, prowadzenie i wpłata środków na rachunek są bezpłatne. Raz w miesiącu Klient ma możliwość dokonania bezpłatnego przelewu z rachunku MultiMax na dowolnie wskazany rachunek zewnętrzny lub wewnętrzny. Kolejny przelew wewnętrzny: opłata 5 zł, zewnętrzny: opłata 10 zł.Tags: