mBank świętuje ósme urodziny
W dniu 8. urodzin mBank podsumowuje swoje osiągnięcia w Polsce, Czechach i na Słowacji, inicjuje akcję charytatywną Zbudujmy razem Kolorowy Dom i zachęca do korzystania z urodzinowej oferty. Od rana trwa czat urodzinowy oraz konkurs dla mKlientów.

mBank w Polsce, Czechach i na Słowacji
W tym roku świętujemy wspólnie z Czechami i Słowakami bardzo udany pierwszy rok wspólnej działalności. mBank w Polsce pozyskał w ciągu 8. lat blisko 2 mln Klientów. Od stycznia do dziś nowe konto jest otwierane co dwie minuty. Mamy też ponad 221,4 tys. czeskich i słowackich Klientów - mówi Paweł Kucharski, Dyrektor BRE Banku ds. mBanku i Marketingu Bankowości Detalicznej. Ofertę mBanku za południową granicą doceniają Klienci - w listopadzie mBank na Słowacji otrzymał nagrodę „Złota Moneta" w pięciu kategoriach: za rachunek mKONTO, eMAX, kredyt hipoteczny, kartę debetową Visa Classic oraz za usługę bankowości elektronicznej.

W Czechach mBank zdobył nagrodę „Zlatá koruna" za produkty bankowe w czterech kategoriach. mKONTO (odpowiednik eKONTA) uzyskało najbardziej prestiżowe wyróżnienie "Nagrodę Klientów" oraz pierwsze miejsce w kategorii "Nowość Roku". Drugie miejsce w tej kategorii przypadło rachunkowi eMAX. mBank jest jednym z faworytów konkursu „Bank Roku 2008", którego wyniki zostaną ujawnione już jutro, 27 listopada br. - dodaje Szymon Grochowalski, Dyrektor Departamentu Bankowości Transgranicznej, zajmującego się projektem w Czechach i na Słowacji.

Kluczowe wyniki po trzecim kwartale tego roku dla mBanku w Polsce to ponad 10,3 mld PLN depozytów oraz 8,2 mld kredytów. W Czechach i na Słowacji mBank zgromadził ponad 672,1 mln EURO depozytów i udzielił 103,5 mln EURO kredytów.

mBank został uruchomiony w Polsce w nocy z 25 na 26 listopada 2000 roku. W Czechach i na Słowacji wystartował w nocy z 24 na 25 listopada 2007 r.
Dziś zajmuje znaczące miejsce w polskim sektorze bankowym i po roku działania liczące się miejsca wśród banków czeskich i słowackich.

mBank jest zdecydowanym liderem bankowości elektronicznej, postrzegany jako bank internetowy pierwszego wyboru. Model biznesowy mBanku ewoluuje, ale zachowuje podstawowe wyróżniki - mBank nie oferuje wszystkiego, co w świecie finansów wymyślono, a produkty i usługi, których chcą Klienci. mBank udostępnia je w najlepszych cenach i najlepszej jakości na rynku oraz w wygodny i przyjazny sposób.

Zbudujmy Kolorowy Dom
Pierwszy bank internetowy w Polsce obchodzi dziś 8. urodziny. Z tej okazji angażuje się w akcję dobroczynną i zachęca Klientów do udziału w niej. Celem przedsięwzięcia jest zebranie środków na budowę specjalistycznego ośrodka edukacyjno-rehabilitacyjnego „Kolorowy Dom".

Ośrodek, tworzony przez Fundację „Kolorowy Świat", będzie niósł pomoc najbardziej potrzebującym dzieciom z porażeniem mózgowym. Głównym zadaniem placówki, powstającej 60 km od Łodzi w miejscowości Rdutów, będzie prowadzenie efektywnej rehabilitacji oraz jak najlepsze przygotowanie dzieci do aktywnego i jak najbardziej samodzielnego życia. Klienci mBanku mogą przekazać fundusze za pomocą bezpłatnej usługi mTRANSFER.

W ramach akcji mBank ufunduje wyposażenie jednej z sal w ośrodku. Pokój będzie przypominał rodzinny dom a dzieci będą mogły w tym miejscu odpocząć w gronie najbliższych. Sala zostanie wyposażona w specjalistyczne meble Petö (stoły, krzesełka, podnóżki, drabinki), by w ciągu dnia można było prowadzić tam zajęcia rehabilitacyjne. Dla rodziców i opiekunów przygotowane zostaną stanowiska komputerowe, umożliwiające przeprowadzenie szkoleń, dzięki którym po powrocie z turnusu będą mogli korzystać samodzielnie z internetowego przewodnika rehabilitacji.

Do wsparcia Fundacji w budowie „Kolorowego Domu" mBank zachęca również swoich pracowników, organizując zbiórkę pieniędzy podczas grudniowego spotkania wigilijnego.

mBank został również partnerem świątecznej akcji charytatywnej Fundacji „Kolorowy Świat" i Gazety Wyborczej. Od 8 grudnia aż do Wigilii w Galerii Łódzkiej na specjalnym stoisku będzie można nabyć unikalne kubki. Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na budowę ośrodka w Rdutowie.

Oferta na urodziny, czat i konkurs dla Klientów
Z okazji urodzin został zorganizowany czat z ekspertami mBanku. Na stronach internetowych www.mBank.pl od rana pojawiają się pytania konkursowe - Klienci, którzy prześlą prawidłowe odpowiedzi zdobywają mBankowe gadżety.

Przypominamy, że jeszcze do 28 listopada br. można zakładać mLOKATĘ urodzinową z oprocentowaniem 8,08%. Z okazji urodzin została przygotowana także specjalna oferta KREDYTU gotówkowego - Klienci mBanku mogą do 5 grudnia br. ubiegać się o niego na preferencyjnych warunkach: z oprocentowaniem na poziomie 10,80% oraz prowizją 1%.

mBank to otwarta platforma finansowa dla Klientów indywidualnych i firmowych. Od 8 lat jest wierny swojej misji i wizji: Maksimum korzyści i wygoda w finansach osobistych.Tags: