mBank: Odmień swoje cztery kąty!
mBank wraz z miesięcznikiem Cztery Kąty zaprasza do udziału w akcji Odmień swoje cztery kąty.

numeru Czterech Kątów i skierowana jest do osób, które planują zmianę wystroju swojego mieszkania. Akcja potrwa do stycznia 2008.

Przez 3 miesiące uczestnicy akcji będą mogli korzystać z oferty specjalnie przygotowanej przez organizatorów i partnerów programu. By zostać uczestnikiem akcji wystarczy kupić listopadowy numer miesięcznika "Cztery kąty" (w sprzedaży od 18 października). W następnych numerach czasopisma publikowane będą kolejne kupony zniżkowe oraz aktualności na temat akcji.

Staraliśmy się, by nasza akcja była atrakcyjna nie tylko dla osób planujących gruntowny remont, ale także dla tych, którzy marzą o nowym dywanie lub serwisie z porcelany - mówi Ewa Tomala, menedżer ds. projektów lojalnościowych i partnerskich mBanku. Niezależnie od tego, czy Klient planuje gruntowny remont, czy tylko małe zmiany, znajdzie coś dla siebie, tym bardziej, że w trakcie akcji oferta będzie ulegać zmianom, o których na bieżąco informować będziemy w Czterech Kątach oraz serwisie internetowym poświęconym akcji - dodaje.

Korzyści dla uczestników akcji:
atrakcyjny kredyt gotówkowy
kwota kredytu: od 500 do 100 000 złotych;
okres kredytowania od 12 do 84 miesięcy;
korzystne oprocentowanie: 14,5%;
odsetki naliczane tylko od wykorzystanej kwoty kredytu, co korzystnie wpływa na jego realną cenę;
uproszczony proces, dzięki któremu kredyt do 10 000 zł można otrzymać jeszcze tego samego dnia, natomiast wyższe kwoty w ciągu zaledwie 3 dni;
minimum formalności - kredyt przyznawany jest bez poręczycieli. Do kwoty 3000 zł wystarczy okazać dowód osobisty.
Osoby, które wezmą kredyt przewyższający kwotę 10 000 zł, otrzymają, w prezencie od mBanku, półroczną prenumeratę „Czterech Kątów".

20% zniżki na ubezpieczenie mieszkania lub domu Go!Direct
dla uczestników akcji cena o 20% niższa od ceny w aktualnej ofercie mBanku;
możliwość rozłożenia składki na raty: półroczną, kwartalną, miesięczną; możliwa jest wpłata jednorazowa;
opcje ubezpieczenia: od kradzieży (np. rowerów, gotówki, kart kredytowych, biżuterii), od pożaru, ubezpieczenie murów.

Rabaty do 30% u partnerów akcji
Ceramika Paradyż
Sklepy Komfort SA
F.P.H. Witek's
Biuro Handlowe Greno
Komandor S.A
Katowickie Przedsiębiorstwo Meblowe "AGATA" SA
Ronal Polska Sp z o.o.
Kler S.A.

Aby uzyskać kredyt gotówkowy w ramach naszej akcji wystarczy wyciąć z „Czterech Kątów" kupon upoważniający do wzięcia kredytu i okazać go w najbliższym mKiosku lub Centrum Finansowym mBanku. Można także złożyć wniosek przez mLinię dzwoniąc na numer: 0801 300 800. Podczas rozmowy z operatorem należy podać hasło "Cztery kąty", a kupon dostarczyć, wraz z resztą dokumentów, w późniejszym czasie do wybranego mKiosku lub Centrum Finansowego.

Aby skorzystać z oferty rabatu na zakup ubezpieczenia mieszkaniowego Go!Direct, należy posiadać kod zniżkowy zamieszczony na kuponie w miesięczniku Cztery Kąty. Kod wpisujesz na pierwszej stronie wniosku o ubezpieczenie mieszkania lub domu Go!Direct w polu, „Jeżeli posiadasz zniżkę marketingową, wpisz jej kod".Tags: